Tauron Nowa Muzyka Katowice 2018 | Wolontariat | Formularz zgłoszeniowy
Żadne święto muzyki nie zaistniałoby bez wysiłku współtworzących go osób!
Dlatego każda chętna, ale i równocześnie odpowiedzialna oraz słowna osoba może pomóc przy organizacji 13. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice. Aby zostać wolontariuszem i wziąć udział w festiwalu „od kuchni”, wystarczy mieć ukończone 18 lat, mówić po angielsku, być w pełni dyspozycyjnym w dniach od 28 czerwca do 1 lipca 2018 roku, wypełnić poniższy formularz i przekonać nas, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do ekipy TNM2018!
Email address *
Festiwal TNMK 2018!
Już na przełomie czerwca i lipca
UWAGA!
Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 maja 2018 r.
Ogłoszenia wyników rekrutacji nastąpi ok. 28 maja 2018 r.

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie. Osoby, które dołączą do grona naszych wolontariuszy, otrzymają od nas wiadomość najszybciej jak to tylko możliwe. Jednocześnie po zakończeniu procesu rekrutacji podamy to do publicznej wiadomości, więc jeżeli do tego czasu nie otrzymaliście sygnału - zapraszamy Was za rok!
Prosimy o przemyślane deklaracje.

Więcej informacji o procesie rekrutacji: wolontariat@festiwalnowamuzyka.pl

Imię i nazwisko *
Czy masz skończone 18 lat? *
W wolontariacie podczas Festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2018 uczestniczyć mogą jedynie osoby pełnoletnie.
Email *
Podane dane będą służyć tylko do kontaktu w sprawie wolontariatu w ramach TNM2018. Prosimy o powtórne wpisanie adresu e-mail i upewnienie się co do jego poprawności w pierwszym polu rejestracyjnym.
Numer telefonu *
Podane dane będą służyć tylko do kontaktu w sprawie wolontariatu w ramach TNM2018.
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Miasto *
Dlaczego chcesz zostać wolontariuszem podczas Festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2018?
Podaj min. 3 powody
Skąd dowiedziałeś/-aś się o tym ogłoszeniu?
Czy byłeś/-aś już wolontariuszem podczas naszego festiwalu? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "tak", to podaj, proszę, informację, która była to edycja.
Czy byłeś/-aś już kiedyś wolontariuszem podczas jakichkolwiek wydarzeń/ festiwali muzycznych? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "Tak" - napisz, proszę, w jakich?
Znajomość języków obcych *
Wypisz języki obce, którymi władasz oraz podaj poziom ich znajomości (zaawansowany, średnio zaawansowany, podstawowy). Jeśli nie znasz żadnego języka obcego wpisz BRAK
Czy posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku akredytacyjnym? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "tak", opisz, proszę, na czym polegała Twoja praca oraz jakiego wydarzenia ona dotyczyła.
Czy byłeś/-aś kiedyś runnerem/runnerką podczas wydarzeń muzycznych? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "tak", napisz, proszę, podczas jakiego wydarzenia i czy możemy liczyć na rekomendację Twojej osoby od konkretnego organizatora i/lub bezpośredni z nim kontakt.
Czy posiadasz doświadczenie w pracy związanej z gastronomią? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "tak", opisz, proszę, jakie to było stanowisko/jakie wykonywałeś/-aś na nim zadania.
Czy masz doświadczenie w merchu/sprzedaży? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "tak", opisz, proszę, krótko na czym ono polega.
Czy posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi? *
Czy będziesz dostępny/-a od wczesnych godzin rannych w czwartek 28 czerwca 2018?
Chodzi o dyspozycyjność od godz. 8:00 rano. To dla nas bardzo ważna informacja, która przyda się do planowania pracy całego zespołu. Jednym z zadań wolontariusza jest obsługa bramek technicznych, które otwierane są już w czwartek, na długo przed startem całego festiwalu. Jeśli w momencie wypełniania formularza, nie znasz odpowiedzi na to pytanie, proszę zaznacz opcję "Inne" i dopisz kiedy będziesz w stanie zadeklarować swoją dyspozycyjność tego dnia. Dziękujemy!
Czy dobrze znasz miasto Katowice? Czy wiesz gdzie leży Dolina Trzech Stawów, Strefa Kultury i wiesz, jak przemieszczać się między tymi dwoma lokalizacjami? *
Jest to bardzo ważne ze względu na przydział zadań podczas tegorocznej edycji. Jeśli nie jesteś pewien albo masz jakieś wątpliwości/pytania zaznacz odpowiedź "Inne" i dodaj swój komentarz.
Czy potrzebujesz miejsca na polu namiotowym? *
Jeśli w powyższym pytaniu zaznaczyłeś/-aś odpowiedź "tak", podaj, proszę, termin przyjazdu i wyjazdu.
Umiejętności dodatkowe
To miejsce na Twoją kreatywność - przekonaj nas do swojej kandydatury!
PAMIĘTAJ!
JEŻELI Z JAKICHŚ POWODÓW BĘDZIESZ MUSIAŁ/A ZREZYGNOWAĆ Z UDZIAŁU W WOLONTARIACIE, POINFORMUJ NAS O TYM. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ INFORMACJĘ (MAX. TYDZIEŃ PRZED WYDARZENIEM - NIE MAMY TUTAJ NA MYŚLI WYPADKÓW LOSOWYCH) TAK, ABY ODPOWIEDNIO ZAPLANOWAĆ PRACĘ CAŁEJ GRUPY WOLONTARIUSZY. TYM SAMYM PROSIMY O SŁOWNOŚĆ, PUNKTUALNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
Dziękujemy!
Ogłoszenia wyników rekrutacji możesz spodziewać się ok. 28 maja 2018 r.

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie. Osoby, które dołączą do grona naszych wolontariuszy, otrzymają od nas wiadomość najszybciej jak to tylko możliwe. Jednocześnie po zakończeniu procesu rekrutacji podamy to do publicznej wiadomości, więc jeżeli do tego czasu nie otrzymasz żadnego sygnału - zapraszamy za rok!

UWAGA!
Dokonanie skutecznej rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Formularzu dla wolontariusza w ramach działalności prowadzonej przez More Music Agency (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).

Dane przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby związane z realizacją projektu (Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2018), w tym jego promocją i informowaniu o nim, w czasie jego realizacji oraz po jego zakończeniu. Administratorem danych jest More Music Agency. Zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych uczestnikowi projektu przysługuje min. prawo do żądania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania jego danych osobowych, dostępu do danych osobowych, żądania uzupełniania, uaktualnienia, zmieniania tych danych, otrzymywania informacji o udostępnianiu jego danych osobowych wskazanym podmiotom. Podanie danych osobowych w zakresie wskazanym w formularzu jest warunkiem udziału w projekcie.


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest More Music Agency. z siedzibą 40-026 Katowice, ul Wojewódzka 26a/3. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), informujemy że:


1) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, w tym celu zawiadomi Pani/Pan Administratora w formie pisemnej.

2) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).


Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms