Prihláška na prázdninovú atletiku 2022
Športové prázdninové aktivity sú určené pre všetky deti od 6 do 12 rokov. Tréningy budú prebiehať každý utorok a štvrtok od 9,00 do 10,30. Prvý tréning začína 7.7.2022 a posledný tréning bude 18.8.2022. Na prvý tréning je potrebné, aby sa dostavil zákonný zástupca dieťaťa a vyplnil prihlášku. Maximálny počet detí na jednom tréningu je 40. Organizátor si vyhradzuje právo neprijať dieťa na tréning, ak nebolo dopredu nahlásené a bol naplnený maximálny limit tréningovej skupiny. Aktivity sa budú realizovať pod dohľadom inštruktorov. Účastníci prázdninových aktivít sa zúčastňujú tréningov na vlastnú zodpovednosť, organizátor ŠK SKI Ružomberok nezabezpečuje žiadne poistenie účastníkov. Organizátor ŠK SKI Ružomberok nepreberá zodpovednosť za škody na majetku, alebo na zdraví súvisiace s cestou, pobytom a s účasťou na aktivitách. Viac info na www.skskiruzomberok.sk.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko dieťaťa: *
Dátum narodenia: *
Meno a priezvisko zákonného zástupcu: *
Email a mobil na zákonného zástupcu: *
Plánuje sa dieťa pravidelne zúčastňovať tréningov? *

Organizátor aktivít informuje všetkých zúčastnených a širokú verejnosť, že počas športových aktivít plánujeme vyhotovovať fotografie a zvukovo-obrazové záznamy, ktoré budú slúžiť na spravodajské, propagačné a dokumentačné účely a budú zverejňované na verejne dostupných miestach a webových stránkach.

Prihlásením na prázdninovú atletiku 2022 prostredníctvom online formulára dáva účastník súhlas a je si vedomý/á, že ŠK SKI Ružomberok, IČO 52394930 bude spracúvať poskytnuté osobné údaje za účelom registrácie na prázdninové aktivity 2022. Každý prihlásený účastník si je vedomý/á svojich práv v zmysle čl. 13 – 21 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU´) 2016/679 (ďalej len „GDPR“) a samotným prihlásením potvrdzuje, že mu/jej boli poskytnuté všetky informácie o právach a podmienkach spracúvania svojich osobných údajov podľa čl.13 GDPR.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy