Konferencija - Practical Execution of Good Governance in Sport for Baltics - GANTT
Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu, Estijos olimpiniu komitetu bei Latvijos sporto federacijų taryba organizuoja tarptautinę konferenciją tema „Practical Execution of Good Governance in Sport for Baltics - GANTT“

Konferencijos tikslas – stiprinti gerojo valdymo sporte taikymo principus, pateikiant praktinius pavyzdžius ir aptariant jų naudojimą, iššūkius bei galimybes sporto organizacijoms Baltijos regione ir ES.

Data: Lapkričio 8 d., penktadienis
Laikas: 09:00–17:00
Vieta: Holiday Inn Vilnius (Šeimyniškių g. 1, Vilnius)

Konferencija yra nemokama ir vyks anglų kalba.
Daugiau informacijos project@lsfs.lt

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.


* Informuojame, kad visi registruojantis į šį seminarą nurodyti asmens duomenys, įskaitant, bet neapsiribojant šia informacija: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ar kt., bus naudojami tik registracijos į šį seminarą tikslais. LSFS įsipareigoja neatskleisti ir niekur kitur nepanaudoti gautos informacijos, susijusios su (ar esančios) asmens duomenimis. LSFS patvirtina, kad informacija, susijusi su asmens duomenimis bus naudojama tik šios šio seminaro organizavimo tikslais, saugoma ir sunaikinta vadovaujantis Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklės nuostatomis bei Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento nuostatomis.
Organizacija *
Your answer
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Pareigos *
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Telefono numeris *
Your answer
Miestas *
Your answer
Papildoma informacija
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lietuvos sporto federacijų sąjunga. Report Abuse