Zgłoszenie programu na Orkon 2024
Bardzo się cieszymy, że chcecie zgłosić swoją atrakcję na Orkon 2024! Za pomocą niniejszego formularza możecie zgłosić dowolny punkt programu na najbliższą edycję konwentu. Każdy z nich należy zgłosić osobno. Jeżeli chcecie zgłosić więcej niż jedną atrakcję, wypełnijcie ankietę kilka razy.

Poszczególne punkty programu można zgłaszać do dnia:
Gra Główna - zgłoszenia przyjmujemy do 21 października 2023 r.. Ogłoszenie grupy tworzącej Grę Główną 2024 odbędzie się z początkiem listopada, poprzez live zorganizowany przy współpracy z wybranym GTS-em.
Larpy dwudniowe i jednodniowe - zgłoszenia do 9 grudnia 2023 r.. Całościowy program larpów chcielibyśmy ogłosić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.
Atrakcje pozalarpowe i inne - można je zgłaszać do końca kwietnia 2024 r.

Po upłynięciu w.w. terminu opcja zgłaszania danego punktu programu zostanie wyłączona.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Wejściówki i budżet
Poniżej znajdziecie też wszystkie informacje dla twórców atrakcji, takie jak zniżki na wejściówki / darmowe wejściówki czy zasady budżetu na grę. Dotyczą one każdej zgłoszonej atrakcji, niezależnie, czy jest to larp, czy inna forma rozrywki, która znajdzie się w informatorze konwentu.

Organizatorzy Orkonu pozostawiają sobie prawo do wycofania się z gwarantowanych zniżek / darmowych wejściówek dla danych twórców w przypadku, kiedy w.w. nie wywiązują się z zobowiązań względem konwentu, np. nie dokładając należytych starań w prowadzeniu strony medialnej wydarzenia. Twórcy zostaną poinformowani z wyprzedzeniem, jeżeli pojawią się względem realizacji w.w. zobowiązań obiekcje ze strony organizatorów Orkonu.
Twórcy: *
Prosimy o wpisanie wszystkich osób organizujących zgłaszany punkt programu. Prosilibyśmy również, abyście napisali nam coś o sobie: wystarczy 1-2 zdania o każdym z twórców.

Pierwsza wymieniona osoba będzie traktowana przez nas jako główna osoba kontaktowa.
Kategoria: *
Preferowana data:
W przypadku Gry Głównej prosimy o zignorowanie tego pytania. Pozostawiając niniejsze okienko puste informujesz nas, że nie masz preferencji datowych i możesz poprowadzić swój punkt programu w dowolnym momencie Orkonu.

Orkon odbywa się od 15 do 29 lipca 2024 r. Dni od 26 do 28 lipca przeznaczone są na Grę Główną.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy