Registrace PyLadies - Olomouc (začátek kurzu září 2020)
Registrační formulář pro zájemkyně a zájemce o začátečnický kurz PyLadies (www.pyladies.cz) v Olomouci.

Případné dotazy a zpětnou vazbu k registračnímu formuláři a k organizaci PyLadies v Olomouci prosím směřujte na adresu filip.valder@gmail.com nebo telefonicky na číslo 608 123 966.

Plánované místo a čas konání kurzu, může se změnit:
• ZŠ Holečkova, Holečkova 10, 779 00 Olomouc
• Odhadem 15 lekcí, 1x týdně ve čtvrtky 17:30 až 19:30
Email address *
Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Máš k dispozici notebook? *
Jaké máš zkušenosti z oblasti IT? *
Jak používáš počítač ke své práci, pro jaké účely? Jaké máš případně povědomí o základech fungování počítače a základech komunikace počítačů po internetu... Jaké programovací jazyky ovládáš? Znáš programovací jazyk Python a jak dobře? Jaké kurzy programování jsi již absolvoval(a)? Co jiného tě v této souvislosti napadá?
Proč se chceš kurzu PyLadies zúčastnit? *
Popiš, jaká je tvoje motivace, jaké jsou očekávání a cíl, kterého chceš účastí v kurzu dosáhnout. Např. rekvalifikace nebo změna pozice v rámci IT firmy na pozici technickou či spjatou s vedením softwarových projektů. Případně uveď konkrétní oblast, o kterou máš zájem: práce s grafikou, zpracování dat (např. finančních), vývoj informačních systémů a webových aplikací, programování her, vývoj specializovaných nástrojů pro práci s mapovými podklady atd. atd.
Máš zájem o přípravný kurz? *
Jednalo by se o 1 až 2 lekce před začátkem kurzu. Náplní přípravného kurzu by bylo připomenutí a vysvětlení základních principů v IT pro snazší start v následném kurzu začátečnických PyLadies. Pokud uvedeš "Jiné", prosím upřesni, jaké základy z oblasti IT potřebuješ doplnit.
Doplňující / nepovinné organizační otázky
Další sdělení
Např. informace o tobě, o tvém povolání, jak ses o PyLadies dozvěděl(a), jaké sociální sítě používáš pro komunikaci, abychom tě případně jejich prostřednictvím mohli snadno oslovit.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Vyplněním a zasláním tohoto registračního formuláře potvrzuješ souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely organizace začátečnického kurzu komunitou PyLadies. Tyto osobní údaje nebudou zprostředkovány žádným třetím stranám. Máš právo poskytnuté údaje kdykoliv změnit nebo souhlas odvolat skrz kontakt info@pyladies.cz. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy