3. Seminář o evangelizaci
V sobotu 11. března 2023 od 8:30 proběhne v Novém Adalbertinu v Hradci Králové již třetí Seminář o evangelizaci. Zváni jsou všichni diecézané, kterým leží na srdci hlásání radostné zprávy a život podle evangelia.

V dopolední části Semináře proběhne přednáška P. Josefa Prokeše na téma "Jak dnešní lidé touží po evangeliu? A jaká je v tom má role?". Po obědě budou následovat workshopy, jejichž obsahem budou jak evangelizační aktivity, tak aktivity pastorační pro prohloubení osobního vztahu s Bohem.

Součástí Semináře bude oběd v restauraci Nového Adalbertina. Na závěr proběhne modlitba chval s chválovou kapelou Dotek.

Akce se bude konat pod záštitou generálního vikáře Mons. Jana Paseky.

Dobrovolný příspěvek: 100 Kč.
Další informace: www.bihk.cz/evangelizace, soukalova.ludmila@dihk.cz, +420 724 129 887

____________________

Zápisem na tuto akci uděluji Biskupství královéhradeckému (dále jen "Správce") souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek. Osobní údaje, kterými jsou jméno a příjmení, telefon nebo emailová adresa, bude správce zpracovávat za účelem komunikace v rámci této akce. Správce bude osobní údaje uchovávat po dobu nezbytně nutnou, maximálně po dobu jednoho roku. Osobní údaje nebudou poskytnuty třetím osobám, a to ani do třetí země nebo mezinárodní organizaci. Osobní údaje nebudou předmětem automatizovaného rozhodování nebo profilování. Zároveň jsem se seznámil s tím, že mám právo, kdykoli svůj souhlas odvolat, a také požádat správce o přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, případně omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování. Prohlašuji, že jsem byl řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů a že výše uvedené osobní údaje poskytuji dobrovolně.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Příjmení *
Jméno *
Telefon
Vikariát *
Farnost *
Chci zajistit oběd v Novém Adalbertinu (cena zahrnuta v dobrovolném příspěvku) *
Volba workshopu *
Poznámky, návrh na další přednášející či témata pro další Semináře
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy