Seminārs uzņēmējiem "CANVA.COM APGŪŠANA IESĀCĒJIEM (dalībniekiem bez priekšzināšanām)" (07.05.2021.)
Seminārs uzņēmējiem par vienu no ērtākajām aplikācijām noderīgu un ikdienā nepieciešami dizaina materiālu veicošanai (gan no nulles, gan no gatavām sagatavēm) - lai paši varētu veidot gaumīgus un profesionāla izskata digitālos materiālus - galvenais bez maksas un pašu spēkiem. Dalībnieki iegūs tehnisko informāciju, kā soli pa solim strādāt ar digitālo aplikāciju CANVA. Lēnā tempā apskatīsim lielāko daļu Canvas piedāvāto rīku un kopā izveidosim reālus digitālos materiālus, lai turpmāk nebaidītos lietot ērto digitālo rīku.

UZMANĪBU! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, JŪS PIEKRĪTAT SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN SOCIĀLAJOS TĪKLOS! Paldies par sapratni!

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība" ietvaros projekts “Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”. Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007 Aktivitāte "Semināru cikls III"
Email *
Vārds *
Uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums *
Telefona numurs *
Pārstāvētā partnerība *
Mana līdzšinējā pieredze saistībā ar CANVA izmantošanu: *
Komentārs: ko vēlos saprast / uzzināt šajā seminārā: *
Es piekrītu manu datu apstrādei, kas tiks izmantoti pasākuma organizatoriskām vajadzībām. PASĀKUMA LAIKĀ IESPĒJAMA FOTOGRAFĒŠANA, AUDIO UN VIDEO IERAKSTU VEIKŠANA ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs, drukātajos materiālos - projekta atskaišu vajadzībām. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy