Kutsu NutiAkadeemia endale külla!
NUTIKOOLITUS
Tasuta 2,5 tunnine praktiline klassikoolitus kuni 14 osalejale, kus tutvustame nutiseadmete omadusi ning seda, kuidas neid kasutada. Õpetame, kuidas kasutada igapäevaseid teenuseid, otsida infot ning teha seda kõike turvaliselt. Näitame, kuidas kasutada digivõtmeid - Mobiil-ID ja Smart-ID.
Nutikoolitusele ootame inimesi, kes on nutitelefoni või tahvelarvutit vähe kasutanud või ei kasuta neid üldse ning inimesi, kes kasutavad nutitelefonis ainult tavatelefoni funktsiooni. Osalejatel palume kaasa võtta oma seadme.
Koolitusgrupi soovituslik suurus on 14 inimest.

NUTILOENG
NutiLoengusse saavad teadmisi koguma tulla rohkem kui 15 inimest. Suurema osalejate arvu tõttu on loengu praktiline osa napim, sest koolitaja ei jõua kõikide osalejatega individuaalselt tegeleda. Küll aga on võimalik loengusse kaasata vabatahtlikke nutinõustajaid, et osalejad saatksid praktiliste tegevuste käigus abi. Osalejatel palume kaasa võtta oma seadme.

NUTINÕUSTAMINE
Nutinõustamine on kiire viis saada vastus kõige põletavamatele e-teenustega seotud küsimustele. Personaalsele nutinõustamistele on oodatud kõik huvilised, kes juba kasutavad nutiseadmeid, kuid soovivad nõu ja näpunäiteid mõne kindla e-teenuse või rakenduse kasutamise kohta. Vabatahtlikud nutinõustajad üle Eesti annavad ka nõu Mobiil-ID ja Smart-ID kasutusele võtmisel.
Nutinõustajaid on võimalik kutsuda külla kohalikesse raamatukogudesse, külakeskustesse jne.

NB! Koolituste- ja nõustmamiste läbiviimiseks on oluline osalejatele tasuta stabiilne internetiühendus (Wi-Fi)

Email address *
Kontaktisiku ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Kontaktisiku telefon: *
Your answer
Kutsun külla NutiAkadeemia: *
Required
Koolituse/nõustamise koht või nutinõustamise ürituse kirjeldus: *
koha kirjeldus (nt Pirita raamatukogu, külakeskus); aadress; koosoleku ruum, arvutiklass, saal, raamatukogu avatud ruum vm
Your answer
Koolituse/nõustamise läbiviimiseks soovitav aeg: *
palun täpsusta, kas ja milliseid eelistusi on - nädalapäev, kellaaeg vms. Võib ka märkida, et NutiAkadeemiale sobival ajal. Lõplik aeg sõltub nutikoolitaja või nutinõustaja graafikust.
Your answer
Kinnitan, et koolitus- ja nõustamiskohas on olemas või korraldame ise osalejatele tasuta stabiilse internetiühenduse (Wi-Fi): *
Required
Soovin veel täpsustada:
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Look@World Foundation. Report Abuse - Terms of Service