בקשה להצטרפות תוכנית 'סופרסטאר' - מסלול ליווי אישי ועסקי - בהדרכה צמודה מחיים כהן סבן
טופס בקשה להצטרפות בתשלום - למסלול ליווי בתוכנית 'סופרסטאר' עם חיים כהן סבן*

חובה לקרוא! (אין להירשם / לבצע תשלום לפני קריאת הקריטריונים הבאים)

1. עקב לו"ז צפוף ופניות רבות, מספר המקומות בתוכנית 'סופרסטאר' הכוללת ליווי אישי וליווי עסקי צמוד עם חיים כהן סבן מאוד מוגבל מדי שנה. חיים כהן בוחר את הלקוחות הפרטיים שלו עם פינצטה היות ואין לו מטרה למלא את הלו"ז שלו בהרבה לקוחות פרטיים או בלקוחות שלא מתאימים. 6 חודשים מהשנה חיים לא נמצא בארץ ולכן שים לב שהינך עומד בקריטריונים הבאים

2. הדרך היחידה להצטרף לתוכנית 'סופרסטאר' - ולקבל ליווי אישי מחיים כהן סבן - במילים אחרות, הדרך היחידה לדבר עם חיים בטלפון ולהיפגש איתו אחד על אחד היא לבצע את סעיף 3 בעמוד התשלום כאן: https://bit.ly/2E5ewRi - רק לאחר מילוי טופס זה.

3. הצעד הראשון שלך הוא להעביר את התשלום בעמוד כאן: https://bit.ly/2E5ewRi רק על האופציה הראשונה עם הכותרת "בקשה להצטרפות - דמי פיקדון - תוכנית הסופרסטאר - ליווי אישי - חיים כהן סבן". הסכום הראשוני יאפשר לך לתאם עם העוזרת של חיים, שיחת טלפון ראשונית לאורך 20 דקות עם חיים כהן ובמידה ותיכנס למסלול ליווי, הסכום הראשוני יקוזז לך מתוך סכום ההשקעה של המסלול המלא.

4. אין לבצע תשלום / לרכוש מסלול ליווי מלא עם חיים כהן מעמוד זה לפני שנקבעה לך שיחת ליווי ונאמר לך בשיחה במפורש לבצע תשלום עבור מסלול מלא.

2 קריטריונים חובה:

1. יש לך רעיון עסקי / מטרה אישית / מטרה עסקית שאתה מעוניין לפתח / לקבל ייעוץ והכוונה להמשך הדרך. הרעיון לא חייב להיות מושלם ואפשרי שהרעיון יהיה עדיין בראש שלך, אבל כן יש לך שאיפה לקבל בהירות ויותר פוקוס חד איך לפעול מעכשיו והלאה עם אותו רעיון.

2. אתה החלטי. אתה רוצה להתקדם מהר. אתה רוצה תוצאות עכשיו.

3. לחיים כהן אין פלאפון / וואטסאפ עבור אף אחד. התקשורת עם חיים כהן היא אך ורק דרך האימייל, פגישות פיזיות ושיחות טלפון מתוזמנות מראש בשעות וימים ספציפיים. אם אתה מחפש לקבל כל בוקר הודעת 'בוקר טוב' עם סמיילי, זה כנראה לא בשבילך.

4. אתה מוכן לבוא עם ראש פתוח, מוכנות ליישם ואתה לוקח את עצמך ואת העתיד האישי הכלכלי שלך ברצינות רבה. כי התוצאות שהלקוחות של חיים מקבלים כבר חודש לאחר הפגישה הראשונה שלהם איתו, הן פנומנאליות. אתה מודע לכך שחיים כהן לא שומר בבטן את מה שיש לו להגיד ומחויב להגיד לכל הלקוחות שלו את האמת בפנים, בין אם זה נשמע טוב או לא טוב. אם אתה מאוד רגיש וקשה לך עם שפה ישירה, זה כנראה לא יהיה בשבילך.

5. אם קראת הכל ויש התאמה בינך לבין הכתוב למעלה, בצע את הצעד הראשון עכשיו למטה (הצעד שמופיע בסעיף 3).

בהצלחה,

בשם חיים כהן והצוות.
פרטים אישיים
שם מלא: *
מספר טלפון *
אימייל *
עיר *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy