Formularz zgłoszeniowy
Dziękujemy za zainteresowanie konkursem Eco-Miasto.

Wypełnienie formularza zajmie chwilę. Istnieją dwie możliwości zapisania odpowiedzi:

1. Udzieliłeś wszytkach odpowiedzi i dotarłeś do końca formularza? Klikasz „Wyślij”. Na tym etapie otrzymasz na wskazaną skrzynkę pocztową mail z podsumowaniem zapisanych odpowiedzi i możliwością ich modyfikacji.

2. Chciałbyś wrócić do formularza później, aby dokończyć odpowiadanie na pytania. W tym przypadku na końcu każdej strony dodaliśmy zakładkę „Zapisz aktualny stan formy do późniejszej edycji”.  Kliknij „Tak”, jeśli chcesz zapisać swoje odpowiedzi przed opuszczeniem strony internetowej. Kopia Twoich odpowiedzi zostanie automatycznie przesłana mailem. Edycja formularza jest możliwa do czasu jego ostatecznego zatwierdzenia.
Nie wybieraj opcji „Zapisz aktualny stan późniejszej edycji” na każdej stronie, ale tylko wtedy, gdy chcesz zamknąć formularz.

Dodatkowe dokumenty uzupełniające zgłoszenie, prosimy przesłać na adres ecomiasto.data@gmail.com, wpisując w tytule nazwę miasta/samorządu oraz kategorię konkursową.

Pod ten adres należy kierować wszelkie pytania dotyczące projektu.  

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu https://www.eco-miasto.pl/konkurs-dla-miast/regulamin.  

Życzymy powodzenia w rywalizacji o tytuł Eco-Miasto 2021!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Miasto/samorząd *
Liczba mieszkańców (w tys.) *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy