Malá škola videa - březen 2018
Registrační formulář na Malou školu videa 28. 3. - 28. 4. 2018. Prosím vyplňte. Po vyplnění přihlášky se vám ozve koordinátor, který potvrdí vaši účast a pošle údaje k platbě.
Email address *
Jméno a příjmení: *
Your answer
Email: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Sbor, kde jste členem: *
Your answer
Jméno a telefon pastora (kazatele), který vás doporučuje: *
Your answer
Jak byste chtěli použít dovednosti získané v Malé škole videa?
Your answer
Rádi bychom viděli vzorek vaší dosavadní práce, abychom mohli rozdělit uchazeče do vhodných týmů a připravit odpovídající vyučování. Prosím, napište sem odkaz na video, které jste vytvořili. Pokud také (nebo jenom) píšete články, blogy, nebo povídky atd., pošlete nám jeden nebo dva své výtvory na adresu: info.skolavidea@gmail.com
Your answer
Napište nám, prosím, jaký operační systém používáte na svém počítači? (Win / OSX / Linux)
Your answer
Pokud máte program na editaci videa, jaký používáte?
Your answer
Vytváření videí je umění, které vyžaduje hodně času a práce. V našem kurzu je omezený počet míst, které by bylo škoda plně nevyužít. Proto je podmínkou přijetí na malou školu videa závazek, že navštívíte všechny lekce (5x středa + 3x sobota). Pokud vám v tom zabrání VÁŽNÉ důvody, je možné se z jedné nebo maximálně dvou lekcí omluvit.
Pokud vám potvrdíme přijetí do kurzu, dostanete zároveň i údaje k platbě. Cena kurzu je 1350 Kč při platbě do 15. 2. a 1600 Kč při platbě do 20. 3. (Počítá se den připsání částky na účet). Povzbuzujeme vás, abyste poprosili svůj sbor o proplacení této částky výměnou za nějakou službu pomocí nových dovedností, které nabydete.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms