Teadlaste Öö festivali haridusprogrammi koolitus
21. 22. ja 24. augustil AHHAA keskuses (Sadama 1, Tartu). Koolituse algusaeg on kell 11 ning lõpuaeg 15.30. Koolitujatele on ette nähtud tasuta lõunasöök ning kohvipausid. Koolitus on ühepäevane, igal päeval on sama sisu ning tegevused.
Teadlaste Öö festival korraldab koolituspäeva, mille raames tutvustatakse festivalist osa võtvatele kultuuri-, teadus- ning haridusasutustele AHHAAs välja töötatud haridusprogramme ning -tegevusi. Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad oma asutuses Teadlaste Öö festivali nädala jooksul läbi viia erinevaid tegevusi.

Tutvustatakse erinevaid tegevusi (katsed, töötoad, tegevuskaardid), mida saab läbi viia koolitunnis, kodus või hoopiski õues. Iga tegevuse kohta on koostatud juhend, millel on vaja mineva materjali loetelu, tegevusjuhis ning lisainfo, selle kohta, milline on tegevuse teaduslik taust. Lisaks anname kaasa ka tasuta materjale tegevuste koolis läbi viimiseks (katsevahendid, kulumaterjal jms).

Koolitusel osalejate arv on piiratud – igasse päeva mahub maksimaalselt 25 inimest, seega ootame igast asutusest 1-2 inimest (et kõik sooviavaldajad saaksid osaleda). Kui koolid on arvestanud, et töötube viivad läbi vanemate klasside õpilased, siis võib ka neid koolitusele saata/kaasa võtta. Kõik osalejad (sh nt gümnasistid) registreerige kindlasti eraldi (et ei tekiks gruppide ülebroneerimist).

Koolitusel osalemine on TASUTA.

22. augusti grupp on juba täis!


Lisainfo:

Annika Vesselov | Teadlaste Öö festivali haridusprogrammide koordinaator
Tel: +372 5302 2125 | annika.vesselov@ahhaa.ee
SA Teaduskeskus AHHAA | Sadama 1, 51004 Tartu
www.teadlasteöö.ee | www.ahhaa.ee

Asutuse nimi *
Your answer
Osaleja ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Osaleja telefoninumber
Your answer
Osaleja meiliaadress
Your answer
Koolituse kuupäev
Tegevused festivali ajal
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms