Formularz rejestracyjny
Witamy w systemie rejestracji uczestników w wydarzeniu "BIM we Wrocławiu".

Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom w dniu 09.03.2022 (środa), o godzinie 18.00.
Prosimy o zarezerwowanie około 1,5 godziny na spotkanie.
Link do wydarzenia zostanie przesłany przed wydarzeniem.

Tytuł webinarium: Jak sprawić, aby zarządzanie budową było szybsze, łatwiejsze oraz bezpieczniejsze za pomocą jednego systemu?

Prowadzący:
- Łukasz Idzi,
- Michał Pawliszewski

Materiały dodatkowe, przygotowane przez prelegentów, są do pobrania ze strony internetowej projektu: www.bim.pwr.edu.pl

Dla 30 pierwszych, zainteresowanych osób mamy przygotowaną dodatkową opcje - pobranie programu testowego Ajour, moduł Inspect i uzyskanie czasowego dostępu.
Aby uzyskać dostęp należy wypełnić formularz rejestracyjny i zaznaczyć chęć skorzystania z opcji pobrania programu testowego (nie później niż do 07.03.2022) - liczba osób ograniczona.
Zachęcamy do pobrania i zainstalowania bezpłatnej aplikacji AjourSystem na smartfony i tablety (aplikacja dostępna w sklepie Apple Store/Google Play).

Przewidziany konkurs z niespodziankami !

“BIM we Wrocławiu” to projekt realizowany w ramach nawiązanej współpracy między Katedrą Budownictwa Ogólnego, Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej, Katedrą Budownictwa, Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Dolnośląską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

Wydarzenie skierowane jest do studentów studiów inżynierskich i magisterskich, inżynierów budownictwa, geodezji oraz architektów.

W celu pomyślnej rejestracji niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących rejestracji prosimy o kontakt mailowy na adres: mariusz.szostak@pwr.edu.pl lub telefoniczny pod numerem +48 667 082 860.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zwrot *
Imię i nazwisko *
Organizacja *
Zgłaszam chęć skorzystania z opcji pobrania programu testowego (liczba osób ograniczona)
Clear selection
Akceptacja RODO *
KLAUZULA INFORMACYJNA I OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Administratorem danych osobowych jest Katedra Budownictwa Ogólnego (KBO) z siedzibą przy Placu Grunwaldzkim 11, 50-377 Wrocław.
2. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji oraz do kontaktu z osobami wypełniającymi formularz.
4. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, ale jest niezbędne do udziału w wydarzeniu organizowanym przez KBO.
5. Wszystkim osobom, które podają dane osobowe w powyższym formularzu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do: sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
6. KBO zbiera dane jak: imię i nazwisko, adres e-mail, organizacja.
7. KBO oświadcza, iż dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
8. Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyjątkiem sytuacji przewidzianych przepisami prawa oraz do celów niezbędnych do publikacji informacji przesłanych przez osobę wypełniającą formularz.
9. Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów.
10. KBO stosuje środki techniczne i organizacyjne, mające na celu należyte, odpowiednie do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, zabezpieczenia powierzonych danych osobowych.
11. Osobom wypełniającym przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Politechnika Wrocławska. Report Abuse