СЕМІНАР-НАВЧАННЯ "ПАТРІОТИЧНІ ЕКСКУРСІЇ КИЇВЩИНИ - 2020"
Анкета учасника семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Київщини – 2020»

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації спільно з КЗ КОР «Київський обласний молодіжний центр» за участю громадських організацій «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів», «Патріотичний екскурс», «Корінь Нації» запрошують Вас взяти участь у семінарі-навчанні «Патріотичні екскурсії Київщини – 2020», метою якого є створення нових та оновлення існуючих екскурсій наповнення їх патріотичним контентом.

Семінар-навчання складається з двох етапів, перший етап (теоретичний), який включає проведення 5 вебінарів, відбудеться з 22 по 30 липня 2020 року в онлайн-форматі.

Другий етап – 2-денний теоретично-практичний семінар, за темами: «Методика підбору інформаційних матеріалів», «Комерційна привабливість маршруту», «Робота з архівними документами», «Особливості організації екскурсії», «Ораторське мистецтво», «Створення маршрутів за допомогою google- карт», «Обговорення шляхів розвитку туристичної галузі Київщини», відбудеться після послаблення карантину. Під час другого етапу учасники відвідають одну з кращих авторських екскурсій проєкту,
До участі в заході запрошується активна молодь з числа студентів, працівників музеїв, бібліотекарів, екскурсоводів, вчителів/викладачів предмету «Історія», вихованців історико-краєзнавчих гуртків з усіх районів Київської області.

Наше завдання – створити у кожному районі Київщини туристичні маршрути патріотичного спрямування та підготувати кваліфікованих гідів для проведення екскурсій.

Кінцевий термін подачі заявки 18 липня 2020 року.

Детальна інформація щодо часу проведення вебінарів та місця проведення ІІ етапу буде повідомлена кожному учаснику.

Проживання, харчування, та трансфер від міста Києва до місця проведення ІІ етапу семінару та у зворотньому напрямку здійснюється за рахунок організаторів.

Контактна особа: Топчій Наталія: 098- 958-36-30;
Остаповська Олена : 093-911-59-73.
Email address *
Прізвище та ім'я *
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Район / місто / ОТГ *
Місце роботи / навчання *
Ваша мотивація участі у заході *
Контактний мобільний телефон *
Запитання до організаторів
Captionless Image
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy