Шановні батьки майбутніх п'ятикласників!
Запорізький академічний ліцей "ПЕРСПЕКТИВА" оголошує  набір учнів 4 - х класів на Підготовче відділення на 2023/2024 навчальний рік.

Під час занять учні отримають ґрунтовну підготовку з української мови та математики, що допоможе дітям успішно пройти державну підсумкову атестацію за курс початкової школи після завершення 4 - го  класу та успішно продовжити навчання у 5 класі ліцею "Перспектива".

Заняття на Підготовчому відділенні проводятся 2 рази на тиждень (в робочий день с 17.00 та у суботу у першій половині дня) висококваліфікованими вчителями початкової школи за сучасними методиками в групах малої наповнюваності.
У наших вчителів є значний успішний досвід проведення занять Підготовчого відділення в режимі онлайн.

За результатами навчання на Підготовчому відділені учні, які на підсумковому іспиті з української мови та з математики отримають оцінку від 7 до 12 балів (з кожного з предметів) будуть автоматично зараховані до 5 - го класу ЗАЛ "Перспектива".

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина навчалась на  Підготовчому відділенні ЗАЛ "Перспектива", цього навчального року просимо Вас заповнити електронну заяву та відповісти для цього на наступні запитання.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ майбутнього учня Підготовчого відділення *
Дата народження  майбутнього учня Підготовчого відділення *
MM
/
DD
/
YYYY
Стать  майбутнього учня Підготовчого відділення *
ПІБ матері  майбутнього учня Підготовчого відділення *
Місце роботи, посада, мобільний телефон матері  майбутнього учня Підготовчого відділення *
ПІБ батька  майбутнього учня Підготовчого відділення *
Місце роботи, посада, мобільний телефон батька  майбутнього учня Підготовчого відділення *
Домашня адреса (вказувати поштовий індекс та адміністративний район міста)  майбутнього учня Підготовчого відділення *
У якій школі Ваша дитина навчається в 4 - му класі?
*
Після заповнення цієї форми Вам необхідно завантажити бланк заяви на вступ до 5 - го класу ліцею (в заяві є пункт щодо бажання навчати дитину на Підготовчому відділенні для абітурієнтів 5 класу) та бланк згоди на використання персональних даних дитини.
Посилання для завантаження обох бланків - під посиланням на цю форму.

Ці бланки треба роздрукувати та заповнити від руки ручкою (колір значення не має).

Фото заповнених бланків (формат фото jpg, jpeg; розмір кожного файлу не більш 1 мегабайту) необхідно надіслати на офіційну електронну адресу ЗАЛ "Перспектива"  zblzmr1@gmail.com.

Темою електронного листа вказати "Заява на вступ до ПВ абітурієнта 5 класу (ПІБ дитини)"  (де ПІБ_дитини - прізвище, імя, по батькові Вашої дитини - майбутнього учня Підготовчого відділення).

Файл заяви повинен мати ім'я  Заява_ПВ_ПІБ дитини (де ПІБ_дитини - прізвище, імя, по батькові Вашої дитини - майбутнього учня Підготовчого відділення)
Файл згоди повинен мати ім'я Згода_ПВ_ПІБ_дитини  (де ПІБ_дитини - прізвище, імя, по батькові Вашої дитини - майбутнього учня Підготовчого відділення)
Чекаємо Вашу дитину на Підготовчому відділенні!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy