Договір прокату спорядження
Оренда надувних катамаранів в м.Київ
Контактна інформація
Замовник (П.І.Б): *
Номер телефона: *
Kількість катамаранів *
Додаткове спорядження та послуги
День видачі спорядження (треба вибрати дату початку оренди катамарана)
MM
/
DD
/
YYYY
День повернення спорядження (треба вибрати дату кінця оренди катамарана)
MM
/
DD
/
YYYY
Варіанти доставки
Clear selection
Умови прокату

Підприємство укладає з клієнтом "Договір" на прокат туристичного спорядження. Щоб отримати спорядження в прокат клієнту необхідно внести бронь (50% від суми замовлення). У разі відмови клієнта від прокатного спорядження і неможливості Підприємства здати спорядження повторно – передоплата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Вартість прокату залежить від кількості днів. Дні рахуються по ФАКТИЧНІЙ даті видачі і повернення спорядження. 100% плата за прокат вноситься перед видачею спорядження.

Клієнт приймає на себе відповідальність за збереження і справний стан спорядження на весь термін прокату.
Клієнт зобов'язується повернути спорядження в такому ж чистому, сухому і справному стані, як і при отриманні.

Якщо у Вас немає такої можливості, ми із задоволенням надамо вам ряд додаткових послуг після- орендного обслуговування :

• Сушка 100 грн.;
• Чищення каркаса або балонів 150 грн., комплекс - 180 грн. (якщо про це попереджений той, хто видав спорядження не пізніше, ніж за 1 годину до здачі спорядження);
• Ремонт каркаса - 100-400 грн. за одну деталь (залежно від складності ремонту);
• Чищення каркаса і балонів від мастильних матеріалів 300 грн. (забороняється використовувати для змащування будь-які мастильні матеріали, використовується тільки проточна вода).

Втрата або поломка спорядження (весла, рятувальні жилети, насоси) оплачуються згідно ринкових цін на момент зіпсування (оговорюється спільно з клієнтом). Втрачені елементи кріплення (болт, гайка та ін.) 25 грн. за одиницю.
При перевищенні обумовленого терміну прокату клієнт виплачує вартість прокату за кожен день прострочення в ПОДВІЙНОМУ розмірі!

Всі фото та відео учасників пригод на воді, за участю спорядження та плав засобів Команди Katamaran.ho.ua, можуть бути застосовані в рекламних цілях клубу, у випадку надання їх співробітникам клубу.
Важливо!

Спорядження повертається в чистому, сухому і справному вигляді, без піску і слідів бруду, без поломок і в повній комплектації, без змащування мастилами/жирами (змащування машинними маслами будь-яких марок ЗАБОРОНЕНЕ!)
Балони повертаються окремо від каркаса і надаються в розгорнутому вигляді, очищені від піску, бруду, без слідів вологи.

Якщо вказані вимоги для Вас виконати складно, ми надаємо вам ряд послуг після-орендного обслуговування.
Якщо з будь-якої причини при прийомі Вам не вдалося виявити прихований дефект, то для того, щоб не нести додаткові витрати при здачі спорядження, ми пропонуємо Вам зробити фото фіксацію та за допомогою MMS повідомити нас про цю проблему, але не пізніше 4 годин з моменту видачі.

Шановні друзі та партнери, ми намагаємося зробити Ваш відпочинок комфортним і ретельно стежимо за нашим спорядженням, але ми не торгуємо погодою на той період в який Ви берете спорядження. Тому переконливо просимо не пред'являти нам претензії з приводу дощів і поганої погоди!!!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy