Скарбничка дитячої мудрості
Чи не бувало, що в дитинстві ви думали, що дорослі знають всі відповіді, а згодом, коли підростали, що літні люди. Тепер, оглядаючись, чи не ловили себе на думці, що все ж таки діти знають все…

Переконані, що діти можуть бути великими мудрецями, а якщо дорослі навчаться дивитися глибше на світ очима дітей, зможуть відкрити багато цікавих речей…І бути більш щасливими.

Отож, пропонуємо вам «гру»: поставте дітям (це можуть бути ваші діти, племінники, вихованці, …) наступні запитання, а потім запишіть відповіді у цей опитувальник. Будь‒яка відповідь є важливою: запишіть просто те, що вони говорять.

Потім підсумуємо їхні відповіді. Таким чином всі ми зможемо бути просвідченими мудрістю наших найменших.

Що скажете? Спробуємо?

Якщо вам сподобалась ідея, поширте посилання і попросіть друзів та родичів взяти участь: даймо можливість якнайбільшій кількості дітей обдарувати нас своєю мудрістю.

Дякуємо, що взяли участь.

Допоможіть, будь ласка, якнайбільше поширити цей проект і дати голос дітям, поширюючи цей опитувальник в соціальних мережах і запрошуючи знайомих долучитися до нього.

Якщо хочете дізнатись про результати проекту, слідкуйте за сайтом http://slid.org.ua/ або за сторінкою https://www.facebook.com/SlidZhyttia/

Вік дитини *
Your answer
Стать *
Місце проживання *
Your answer
Що таке "ЛЮБОВ" *
Your answer
Що таке "ЩАСТЯ" *
Your answer
Що таке "ЖИТТЯ" *
Your answer
Хто така "МАМА" *
Your answer
Хто такий "ТАТО"" *
Your answer
Що означає "СУМУВАТИ" *
Your answer
Що робити, коли тобі "БОЛЯЧЕ" *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service