Pracujesz z dziećmi i młodzieżą. Jesteś nauczycielką, nauczycielem, psycholożką, psychologiem, edukatorką, edukatorem albo twoja praca związana jest z niesieniem pomocy młodym osobom. Chciałabyś_chciałbyś:
skutecznie pomagać młodym ludziom prowadzić wartościowe życie we współczesnym świecie i dobrze kształtować ich umiejętności psychologiczne;
nie tylko nauczać młodych, jak należy to robić, ale modelować to swoją własną postawą;
uczyć się za pomocą doświadczania, a nie wykładu;
przeżyć przygodę i spotkać się z grupą zaangażowanych osób.
Czytaj dalej…
Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w szkoleniu: "Edukacja psychologiczna dzieci i młodzieży w oparciu o kontekstualne nauki o zachowaniu (III falę behawioryzmu)".
Dotychczas realizowaliśmy nasz kurs we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa i Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Przeprowadziliśmy trzy edycje tego kursu. Mamy umiejętności i wiedzę, jak to robić. I bolesną świadomość, że szkolenie w dotychczasowej formule przeznaczone jest jedynie dla osób związanych ze stołeczną edukacją. A zainteresowanych jest znacznie więcej.
Dlatego w czwartej edycji uruchamiamy nabór otwarty. Pragniemy stworzyć dwie grupy, których zajęcia odbywać się będą stacjonarnie w Poznaniu i Warszawie. Kurs stanowi ofertę komercyjną, dającą możliwość uzyskania dofinansowania doskonalenia zawodowego dla nauczycieli.
Kurs ten wpisuje się w szeroką falę zalewającą polską pomoc psychologiczną - III falę terapii behawioralnych. Dlaczego właśnie ich uczymy?
Są najlepiej przebadanym nurtem współczesnej pomocy psychologicznej.
Ich założenia teoretyczne dostarczają nowych sposób spojrzenia na cierpienie psychiczne.
Dają szerokie spojrzenie na funkcjonowanie człowieka, najlepiej ugruntowane w badaniach podstawowych (między innymi: kontekstualny behawioryzm i teoria ewolucji).
Są metodą udowodnioną naukowo i zakorzenioną w powszechnym, ludzkim doświadczeniu.
Co nas wyróżnia?
W trakcie szkolenia pracujesz w małej (liczącej do 26 osób) stałej grupie.
Masz szansę pracować z dwójką osób trenerskich na większości zjazdów.
Nasza doświadczona kadra trenerska składa się z osób zaangażowanych i najlepiej w Polsce znających założenia kontekstualnych nauk o zachowaniu.
Utrzymujemy stały kontakt z organizacjami międzynarodowymi i z dumą możemy napisać, że nie tylko my od nich się uczymy, ale nasze działania są przez nich również rozpoznawane!
2 czerwca 2023 roku o godzinie 15.00 odbędzie się pierwsze spotkanie informacyjne o projekcie. Konrad Ambroziak i Hubert Czupała (dumni ojcowie projektu) opowiedzą trochę o pracy z ludźmi w oparciu o kontekstualny behawioryzm oraz o zasadach udziału w kursie. Osoby chętne prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego. Prześlemy maila z linkiem do spotkania.
Kontakt: kontakt@fp-e.pl