Štartér - školenie pre ambasádorov štruktúrovaného dialógu - Štúrovo
Termín konania: 15. - 17. marca 2019 v Štúrove, https://bit.ly/2GazlOm
Akreditované školenie, kedy absolvent získa osvedčenie MŠVVaŠ SR.
Zodpovedne, prosím, vyplňte niekoľko otázok, aby sme vedeli, na čo sa máme pripraviť. A vy tiež. Prihlasovanie uzavrieme 10. marca 2019.

INFO:
Ambasádor štruktúrovaného dialógu je mladý človek, ktorý ostatným mladým vo svojom meste, škole, organizácii a podobne vie vysvetliť, ako môžu zmeniť, čo sa im nepáči, vie na koho sa má obrátiť a vie aj to, ako s dôležitými a kompetentnými vo svojom meste komunikovať a povedať im o tom, čo mladí ľudia naozaj chcú. Má prax vo vedení diskusných aktivít, mapovaní a formulovaní potrieb mladých ľudí vo svojom meste. Vie motivovať ostatných, aby neboli ľahostajní a aby aspoň malým projektom prispeli k lepšiemu miestu pre život.

Nezáleží na tom, či máš, alebo nemáš skúsenosti s mládežníckou politikou vo svojom meste, je dôležité, či to naozaj chceš skúsiť, či veríš, že to ide a vieš vyjadriť svoj názor aj inde, ako v komentároch na facebooku. A ideálne - máš do 30 rokov.

Štartér je vzdelávací program, akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu v SR a po splnení podmienok získaš osvedčenie o získaných zručnostiach a vzdelávaní. Každý rozumný zamestnávateľ a moderná vysoká škola dnes už uprednostňuje uchádzačov, ktorí majú za sebou rôzne takéto aktivity.

Podmienkou získania osvedčenia je nielen víkendové školenie, ale aj overenie si získaných zručností v praxi, aby to celé nebolo len o "papieri". Nič strašné vás však nečaká. Viac sa dozviete na www.zajednolano.sk

Email address *
Uveďte svoje meno a priezvisko: *
Your answer
Uveďte svoje telefónne číslo: *
Your answer
Uveď svoj dátum narodenia: *
Your answer
Uveďte, prosím, miesto trvalého pobytu (uvedené v OP): *
Your answer
Uveďte miesto bydliska (len v prípade, že sa nezhoduje s miestom trvalého pobytu):
Your answer
Ak máš obmedzenia v stravovaní, napíš, prosím, aké:
Your answer
Školenie je nutné absolvovať celé. Ak ale z vážnych dôvodov musíš odísť skôr, alebo prídeš neskôr, napíš to sem (vyhradzujeme si právo uprednostniť účastníkov, ktorí absolvujú celé školenie):
Your answer
Napíš, prosím, trochu viac o dôvodoch, prečo sa chceš školenia zúčastniť (aká je tvoja motivácia? Aké sú tvoje doterajšie skúsenosti? Pôsobíš v nejakej organizácii?).
Your answer
A ešte miesto pre pripomienky, návrhy, alebo čokoľvek, čo si v otázkach nenašiel:
Your answer
Ďakujeme, že si všetko vyplnil, veľmi nám to pomáha. :-) Tešíme sa na stretnutie.
V prípade akýchkoľvek otázok sú tu pre Teba:
Lucia Macaláková, E-mail: lucia@zipcem.sk, +421 911 183 383,
Juliana Martinková, E-mail: sekretariat@zipcem.sk, +421 918 763 233

Združenie Informačných a poradenských centier mladých sa aktívne venuje štruktúrovanému dialógu od roku 2014. Je dôležité počúvať mladých ľudí a zabezpečiť, aby ich počúvali a rešpektovali tí, ktorí môžu ich životy meniť k lepšiemu. No a na to, sme tu my. Pomáhame vytvárať podmienky pre stretnutia s tvorcami politík, naštartovať spoločné aktivity, naučiť vás spolu komunikovať. A spolu s nami to robia aj naši ambasádori.

Školenie je podporené z programu Európskej komisie Erasmus+. Cestovné náklady, ubytovanie, občerstvenie, služby lektorov a školiace materiály budú mať naši účastníci hradené zo strany ZIPCeM.

Viac info a nás:
www.zipcem.sk
www.zajednolano.sk

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service