MLADIFEST 2022
Drodzy Młodzi
Zapraszamy do Mediugorje na Mladifest. Mediugorje to miejscowość położona w Bośni i Hercegowinie. Mladifest to Festiwal Młodych odbywający się w Mediugorje już od wielu lat.
Podczas naszej wyprawy do tego wyjątkowego miejsca weźmiemy udział w Mladifescie. Dodatkowo udamy się do miejscowości Mostar, na przepiękne wodospady do Kravice, a jeśli tylko obostrzenia Covidowe na to pozwolą udamy się również nad sam Adriatyk oraz do Dubrownika i Makarskiej.
Termin wyjazdu: 30/31 lipca - 10 sierpnia 2022 roku. Wyjazd z 30 na 31 lipca powrót 10 sierpnia 2022r.
Uczestnicy: Młodzież miedzy 18 - 30 rokiem życia. Młodzież poniżej 18 roku życia tylko z pełnoletnim opiekunem. Dorośli powyżej 30 roku życia tylko jako opiekunowi niepełnoletnich. Osoby duchowne i konsekrowane bez ograniczeń wiekowych jako duchowi opiekunowie Młodych. Udział tylko dla Mieszkańców Archidiecezji Poznańskiej.
Przewidywany program wyjazdu: udział w Mladifescie, zwiedzanie Mostaru, wodospady Kravice, Dubrownik, Makarska, oraz Riviera Adriatycka.
Podróż: Autokar
Zakwaterowanie: Medjugorie, pensjonat, pokoje 2,3,4 osobowe z WC i Air Condition.
Wyżywienie: 8 * śniadanie oraz 8 * obiadokolacja.
Ubezpieczenie: PZU WOJAŻER na cały wyjazd. Uczestnicy zostaną powiadomieni o wysokości świadczeń.
Koszt wyjazdu: 700 PLN + 220 EURO.
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy do wyczerpania miejsc lub najpóźniej do dnia 31 maja 2022.
Obostrzenia Covid: warunkiem udziału jest spełnianie obostrzeń Covid. Można przewidywać, że do przekroczenia granic konieczne będą: Certyfikat Szczepień lub Ozdrowieńca, lub negatywny wynik testu. Potencjalny uczestnik bierze całkowita odpowiedzialność za możliwość udziału w pielgrzymce pod względem obostrzeń Covidowych. W tym celu warto śledzić strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych i ocenić możliwość udziału w pielgrzymce do Bośni Hercegowiny.
Zapisy:
ETAP 1: wypełnić formularz (poniżej)
ETAP 2: postąpić zgodnie ze wskazaniami otrzymanymi na mejla po przesłaniu prawidłowo wypełnionego formularza.
ETAP 3: Wziąć udział w spotkaniu organizacyjnym przed wyjazdem podczas tegorocznego spotkania Młodych Paradiso2022 na Świętej Górze w Gostyniu.
ETAP 4: Wziąć udział w wyprawie do Mediugorje. Wyjazd ma charakter pielgrzymkowy. Obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i innych środków odurzających!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Nazwisko *
Imię *
Wiek (podać ilośc lat na dzień 30 sierpnia 2022) *
Adres e-mail *
Powtórz Adres e-mail *
Numer telefonu *
Wspólnota
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z RODO? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy