Zgłoszenie na Rajd Grudzień 2016
Prosimy o podanie dokładnych informacji. Potwierdzeniem zgłoszenia będzie dokonanie wpłaty najpóźniej do 18.11.16. Po przekroczeniu tego terminu koszt rajdu wzrośnie z 30 zł do 45 zł.
Pełna nazwa drużyny *
np. "8 Szczecińska Drużyna Harcerzy "Płomień" im. Andrzeja i Jana Romockich"
Your answer
Pełnoletni opiekunowie podczas rajdu (imię i nazwisko, jeden na 20 osób, prosimy zaznaczyć czy opiekunowie posiadają legitymacje uprawniające do ulgi na bilety komunikacji miejskiej) *
Your answer
Zastępy harcerskie oraz ilość osób *
np. "Pantery 5 osób". W przypadku braku zastępów prosimy wpisać 0. Regulamin Rajdu: 1.2. W trasie biorą udział zastępy liczące co najmniej 5 członków. 1.3. W trasie biorą udział osoby w wieku 11-14 lat. Maksimum jedna osoba w zastępie może mieć więcej niż 14 lat. Osoby starsze zapraszamy na trasę wędrowniczą.
Your answer
Patrole wędrownicze oraz ilość osób *
np. "Pantery 5 osób". W przypadku braku patroli prosimy wpisać 0. Regulamin Rajdu: 2.2. W trasie biorą udział patrole liczące co najmniej 3 członków. 2.3. W trasie biorą udział osoby w wieku od 15 lat.
Your answer
Ilość osób wraz z kadrą *
Your answer
Planowana godzina przyjazdu i powrotu *
Baza Rajdu będzie w SP1 przy Alei Piastów 6, natomiast zakończenie na placu Solidarności.
Your answer
Czy zapłaciliście już za Rajd? *
Oświadczenia *
4.3. Uczestnicy, instruktorzy/opiekunowie na czas Rajdu muszą być ubezpieczeni (NNW i OC), czyli mieć te opłaty uregulowane w Okręgu. W przypadku drużyn spoza Okręgu Północno-Zachodniego, należy przywieźć potwierdzenie ubezpieczenia.4.4. Składka programowa za uczestnictwo w Rajdzie wynosi 30 zł od osoby, płatne na konto bankowe Rajdu do 18 listopada. Drużynowe i drużynowi są zwolnieni ze składki programowej.4.5 W momencie zameldowania się na bazie należy złożyć listę członków patroli oraz zgody rodziców osób niepełnoletnich na udział w Rajdzie.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms