Ankieta dla rodziców 09.2021
Ankieta została opracowana przez zespół specjalistów w ramach projektu realizowanego na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej „SYSTEM ODDZIAŁYWAŃ PROFILAKTYCZNYCH W POLSCE - stan i rekomendacje dla zwiększenia skuteczności i efektywności planowania i realizowania działań profilaktycznych w mikro i makro skali”.  
 
Prosimy Panią / Pana o udział w badaniach, które posłużą do oceny aktualnej sytuacji młodzieży i osób dorosłych. Ankieta usprawnieniu działań wychowawczych i profilaktycznych szkoły, do której uczęszcza Pani/Pana dziecko.
Proszę o udzielanie szczerych odpowiedzi i pisanie tylko tego, co rzeczywiście Pan/Pani wie i myśli (a nie tego, co myślą inni lub co wypada napisać). Pytania mogą czasem zdziwić, proszę jednak spróbować odpowiedzieć na każde z nich. W tej ankiecie nie ma „dobrych” ani „złych” odpowiedzi. Proszę przeczytać instrukcję i dokładnie wypełnić ankietę.    
Badanie dotyczy szkoły i klasy, ale pytamy też o sytuację rodziców. Wszystkie odpowiedzi są poufne, znane będą tylko osobie badającej i opracowującej zbiorcze zestawienia. Nie będą nigdy nikomu przekazane w formie umożliwiającej zidentyfikowanie rodzica, ucznia lub wychowawcy.  
Prosimy przeczytać instrukcję i dokładnie wypełnić ankietę.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy