Реєстрація для участі в програмі Mentorplace 1.1 IT в рамках Пакту заради молоді - 2025
Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та Міністерство молоді та спорту України оголошують запуск другого набору менторів з ІТ компаній на програму для менторства молоді в рамках Пакту заради молоді – 2025.

Набір менторської програми триватиме з 28 вересня по 28 жовтня 2021 року. Протягом цього часу досвідчені фахівці провідних українських компаній будуть наставниками-менторами для молодих людей, які тільки розпочинають свою кар’єру.

У рамках програми ментор/ка матиме змогу обрати собі від 1го до 3х менті і провести з кожним не менше 2х зустрічей у будь-якому зручному форматі (оффлайн чи онлайн) тривалістю до 60 хвилин.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?
Ми запрошуємо до участі у програмі українські IT компанії, які бажають розвинути бренд роботодавця, отримати можливість залучити мотивованих молодих людей на стажування, і готові залучити до програми членів своєї команди у ролі безпосередніх менторів.

ХТО МОЖЕ БУТИ МЕНТОРОМ?
Ментор – це співробітник/ця з числа членів команди IT компанії, який/а зможе витратити час та зусилля на надання консультацій для молодих людей і, за потреби, влаштовувати персональні зустрічі.

На початку програми усі зареєстровані ментори/ки пройдуть онлайн-тренінги з менторства, роботи з молоддю, інклюзивності та гендерної чутливості.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Оберіть, кого Ви представляєте *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Csr-ukraine.org. Report Abuse