“Svētās ģimenes ceļojums”

Lai piedzīvotu sadraudzību un īpašo svētku sajūtu, aicinām Ģertrūdes ģimenes piedalīties Svētās ģimenes ceļojumā no mājas uz māju. Ar šo akciju vēlamies dot iespēju Ģertrūdes ģimenēm tuvāk iepazīties citai ar citu un Adventa laikā kopā piedzīvot īsto Ziemassvētku stāstu īpašā veidā.

Lai piedalītos, katrai no ģimenēm ir jāieplāno divas tikšanās šim ceļojumam kopā ar Svēto ģimeni - Jēzu, Mariju un Jāzepu. Pirmā tikšanās reize, uzņemot viesus pie sevis, otrā tikšanās - viesojoties pie nākamās ģimenes. Tikšanās reizē viena ģimene otrai līdzdala Svētās ģimenes stāstu (tas tiks pievienots, lai visi var ar to iepazīties), kas ir ņemts no Svētdienas skolas “Godly Play” stāstiem. Tā katrās mājās atskanēs priecīgā vēsts par Jēzus nākšanu. Šo stāstu pavadīs arī Svētās ģimenes atveids koka  figūriņās, kas stāstu palīdzēs piedzīvot ne tikai ar ausīm, bet arī ar acīm un tausti.

Šī akcija palīdzēs mums augt viesmīlībā un savu mājas durvju atvēršana citai draudzes ģimenei būs labs atgādinājums arī par savu siržu durvju atvēršanu Jēzum, lai mēs katrs būtu mājoklis Viņam. Tikšanās reizē var plānot arī kopīgu maltīti un arī citādi izrādīt savu viesmīlību un prieku par kopābūšanu - spēles, rotaļas, slavēšana un aizlūgšanas u.c. Līdz ar stāstu ceļos arī vairākas ierosmes šim kopīgajam laikam.

Paredzētais ceļojuma laiks no 27.novembra līdz 6.janvārim. Vēlamies arī nodrošināt stāstu turpinājumu pa nedēļas dienām, tāpēc aicinām pārdomāt iespējas tikties arī pa darba dienu vakariem. 

Papildus informācija pie Zandas Vipules - zanda.vipule@gmail.com vai 29591318 (Whatsapp, sms, zvani)

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ģimenes nosaukums
Ģimenes kontakti (telefons, e-pasts)
Bērna/u vecumi
Atrašanās rajons (centrs, Dreiliņi, u.c.), adrese
Datumi, kuros vislabāk varētu tikt 
Nepieciešams rezervēt divas dienas pēc kārtas! Atzīmējiet, kurās tiekat un pēc tam organizatori ar Jums sazināsies, lai sarunātu precīzus datumus. Mēs saprotam, ka visvieglāk tas būtu brīvdienās, bet varbūt jums tomēr ir iespēja arī pa nedēļas dienām, lai pēc iespējas vairāk Ģertrūdes ģimenes varētu piedalīties.
Citi jautājumi, komentāri, norādījumi
Paldies par Jūsu interesi un dalību!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy