Pieredzes stāsti vebināru ciklā par pašpārvaldēm
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aprīlī īsteno vebināru ciklu "Līdzdalības atoms: pašpārvaldes", kurā radīs iespēju dalībniekiem uzzināt vairāk par to, ko nozīmē skolēnu / audzēkņu pašpārvaldes, kāda ir to loma izglītības iestādē un sabiedrībā, kā arī dalīsies idejās, kā mēs varam attīstīt šo līdzdalības formu un jauniešu pilsonisko līdzdalību kopumā.

Lai radītu iespēju iedvesmoties no reāliem piemēriem, aicinām izglītības iestāžu pašpārvaldes pieteikt savas lieliskās aktivitātes - pasākumus, tikšanās ar direktoriem un skolotājiem, pilsētplānošanas forumus, interesantas skolēnu viedokļa izzināšanas formas - dažāda veida aktivitātes, ar ko pašpārvaldes lepojas, kas ir devušas pienesumu izglītības iestādes, jauniešu un apkārtējās vides attīstībā un no kā citi jaunieši varētu iedvesmoties un gūt pieredzi.

Lūdzam šos pieredzes stāstus iesniegt līdz 22. martam. Ar dažiem no šiem pieredzes stāstiem aicināsim dalīties vebināru ciklā - tiešsaistē - 14. aprīlī (iespējams, ka kādu no pieredzes stāstiem aicināsim dalīties arī kādā citā vebinārā - 7., 21., 28.aprīlī vai 6.maijā).  
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Izglītības iestāde / pašvaldība
E-pasta adrese saziņai *
Šī kontaktinformācija tiks izmantota, lai sazinātos par iespēju ar šo pieredzes stāstu dalīties vebināru ciklā tiešsaistē.
Jūsu pieredzes stāsts *
Pastāstiet - kas bija šī aktivitāte? Kāpēc to darījāt? Ko tā deva jums un citiem jauniešiem? Kā citi to varētu pārņemt un no tās iedvesmoties?
Kuru jaunatnes mērķi, Tavuprāt, šī aktivitāte palīdzētu sasniegt?
Par Jaunatnes mērķiem vairāk lasi: http://jaunatneslietas.lv/content/eiropas-jaunatnes-merki.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy