Конкурс молодых дизайнеров-модельеров: Best jacket. Made in Kharkiv.
С 11 марта по 25 мая 2020 г. в Харькове проводится Конкурс "Best jacket. Made in Kharkiv." по созданию лучшей мужской молодежной куртки среди студентов и выпускников учебных заведений г. Харькова по специальности: "дизайнер-модельер", "дизайн" и "моделирование и конструирование промышленных изделий".
Финалисты конкурса получат возможность создать, разработанный ими образец изделия в материале и получить его в подарок.
Победитель конкурса, кроме созданного изделия получит денежный приз и предложение о трудоустройстве на одно из лучших швейных предприятий Харькова.
Материалы и производственные мощности для создания образцов предоставляется организаторами.
Подробнее условия и требования Конкурса размещены в конце анкеты-заявки.
Для участия в конкурсе необходимо заполнить анкету-заявку и прислать Презентацию на адрес: madeinkharkiv@gmail.com
Kharkiv Fashion Cluster
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Фамилия, Имя, Отчество *
Дата рождения *
MM
/
DD
/
YYYY
Название учебного заведения *
Специальность *
Курс *
Предыдущие достижения (участия в конкурсах, показах, дипломы и т.п.)
Номер телефона *
E-mail *
Ссылка на профиль в социальных сетях (Instagram, Facebook) *
Я даю согласие на обработку моих персональных данных в соответствии с Законом Украины "О защите персональных данных" *
Required
Умови та вимоги проведення конкурсу Best jacket. Made in Kharkiv. серед молодих художників-модельєрів у рамках проекту «Харків – це модно!»
Конкурс молодих художників-модельєрів (далі - Конкурс) проводиться в межах програми Харківського кластеру легкої промисловості та дизайну «Харків – це модно!».
Організатором Конкурсу є Харківський кластер легкої промисловості та дизайну (надалі Кластер) в партнерстві з ФОП Акімов.
З метою прозорого проведення Конкурсу обирається журі, до складу якого входять представники закладів освіти, дизайнери та виробники одягу. Жюрі буде проводити відбір фіналістів на першому етапі конкурсу та виносити рішення щодо визначення переможця та осіб, які посіли друге та третє місця на другому етапі Конкурсу.
До участі в Конкурсі приймаються презентації художників-модельєрів, які подані у встановленому порядку. Організаційний комітет гарантує, що всі ідеї, документи та бізнес-проекти в рамках конкурсного відбору будуть розглядатися конфіденційно.

Мета проведення Конкурсу
Підтримка та розвиток молодих талановитих художників-модельєрів.
Створення можливостей для поєднання творчості, нових тенденцій та технологій виробництва сучасного та модного одягу, встановлення партнерських відносин закладів освіти та представників швейної індустрії.

Фінансове забезпечення проведення Конкурсу
Проведення Конкурсу фінансується з наступних джерел:
- партнерська участь
- інші не заборонені чинним законодавством джерела фінансування.


Учасники Конкурсу
Конкурс оголошується серед учнів, студентів та випускників вищих професійно-технічних закладів освіти, коледжів та ВУЗів легкої промисловості та дизайну м. Харкова.

Пакет документів для участі в Конкурсі

1) Анкета-заява для участі у конкурсі за встановленою формою
Питання для анкети-заяви:
1. ПІБ
2. Дата народження
3. Адреса проживання
4. Назва учбового закладу
5. Курс
6. Спеціальність
7. Попередні надбання (участь у конкурсах, тощо)
8. Номер телефону для зв’язку
9. Адреса електронної пошти
10. Посилання на сторінки в соціальних мережах (якщо є)

2) Конкурсні презентації по розробці молодіжної чоловічої куртки
Вимоги до презентації, що надається для розгляду на першому етапі конкурсу:
• Презентація має бути представлена в форматі PDF, одним файлом розміром не більше 10 Мб, містити текст і зображення. Зображення в презентації - 10 JPEG, 3000x2000px, 300dpi.
• Зміст презентації – художній ескіз виробу, технічний ескіз виробу, огляд сучасних тенденцій молодіжної чоловічої моди верхнього одягу (куртки), фасонів, матеріалів, фурнітури та ін., думок трендсетерів. Проведення аналізу, оформлення власного погляду та концепції.
• Наведення посилань, які були використані для огляду.


Порядок проведення Конкурсу

Конкурс проводиться у 2 етапи.

1. Перший етап - Відбірковий (заочно)
Конкурсанти надсилають Презентацію на електронну адресу madeinkharkiv@gmail.com з темою листа «Конкурс дизайнерів-модельєрів Made in Kharkiv. Best jacket» з зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта.
Конкурсанти також мають заповнити електронну форму анкети-заявки за посиланням на сторінці Facebook: kharkivfashioncluster.
Надсилаючи свою роботу на Конкурс, автор автоматично надає право організаторам Конкурсу на використання надісланого матеріалу (розміщення в мережі Інтернет, телепрограмах, участь у творчих проектах тощо) до початку, у час проведення та після закінчення конкурсу, але з обов'язковим зазначенням імені автора.
Термін подачі заявок: з 11 березня 2020 до 26 квітня 2020 включно до 24.00 год.
Організаційний комітет протягом 2 (двох) днів з моменту завершення прийому заявок проводить їхню обробку.
28 квітня 2020 року організаційний комітет оголошує результати відбору на сторінках у соціальних мережах та надсилає на адресу електронної пошти конкурсанта.
Критерії відбору: рівень змістовного подання, цілісність аналізу та висновків, креативність та актуальність ідеї, відповідність сучасним тенденціям моди.
До фінального етапу виходять 5 конкурсантів.

2. Другий етап – Розробка конструкції (лекал) та виготовлення зразку одягу (молодіжна чоловіча куртка).
На протязі другого етапу фіналісти відвідують виробництво для знайомства з можливостями обладнання для створення зразку виробу, отримують базовий макет, та технічне завдання. Конкурсантам надається доступ на виробництво та необхідні видаткові матеріли, для створення конструкції (лекал) одягу та виготовлення зразку.
Другий етап триває з 04 травня 2020 року до 20 травня 2020 року.
По завершенню другого етапу на розгляд надаються ескіз молодіжної чоловічої куртки та виготовлений на базі ескізу зразок виробу.
Протягом двох днів журі визначає переможця та конкурсантів, які посіли друге та третє місця.
Переможець отримує грошову винагороду у розмірі 2 000 грн., зразок, виготовленого за його ескізом виробу та можливість стажування на виробництві партнера конкурсу з подальшим працевлаштуванням. Переможець передає право на тиражування виробу організації - партнеру конкурсу, конструкція (лекала) виробу є власністю організації – партнера.
Конкурсанти, які посіли друге та третє місця отримують зразок, виготовленого за їх ескізами виробів та можливість відвідання виробництва партнера конкурсу на протязі календарного року для вдосконалення своїх навичок та компетенцій.


Організаційний комітет конкурсу.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy