30.11 Невідкладна допомога /м.Луцьк
30 листопада, тренінг Невідкладна Допомога


Ми навчимо Вас рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків.
Наші курси це не нудні лекції, а заняття за сучасними стандартами. З них більше 60% - це практика.


Домедична Допомога Базовий : Ви дізнаєтесь, як укомплектувати власну аптечку, навчитесь, яшк рятувати життя при кровотечах, зупинці серця, інфарктах, інсультах, навчитесь працювати з автоматичним дефібрилятором, як правильно допомогти при епілепсії, удавленні, утопленню, а також як правильно викликати швидку, щоб збільшити шанс на порятунок постраждалого. (І рівень Base)


Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженню по новим стандартам домедичної допомоги.
Після курсу видаємо сертифікат.

Тривалість базового курсу: 1 день з 10:00 по 17:00 (пів години перерва на обід)
Група до 20 чол.

Вам потрібно бути в зручному одязі та мати з собою блокнот і ручку.


Вартість базового курсу: 500 грн.
При оплаті до 5 листопада 450грн
Деталі 096-6-044-044


________________________________________________________________________________________________________________________

Також в Вашому місті періодично проводяться і наступні курси

Домедична Допомога Дітям : Діти - це не зменшена копія дорослих. Порятунок дітей потребує спеціальних знань по першій допомозі - є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми (няням, вихователям і т.д.). За допомогою підручних та спеціальних засобів, наші кваліфіковані інструктори навчать вас проводити серцево-легеневу реанімацію, викликати швидку, діяти при: утопленні, судомному стані, кровотечах, порушення прохідності дихальних шляхів, підвищенні температури тіла, втраті рідини, отруєннях, травмах, опіках, обмороженнях та інших актуальних питаннях надання першої домедичної допомоги дітям. (І рівень Base)

Невідкладна допомога при травмі: Що року тисячі людей гинуть від рук злочинців, в аваріях, внаслідок стихійних лих та нещасних випадків. Правильна підтримка життя травмованих на догоспітальному етапі суттєво підвищує шанс виживання потерпілих.Робота на місці події в умовах НС, ліквідація кровотеч, стабілізація переломів та десмургія, боротьба з гіпотермією та опіками, правильна робота з дихальними шляхами, евакуація потерпілого та стабілізація. Це все впродовж одного дня Ви будете опановувати під контролем наших інструкторів. ( Курс II рівня. лише для тих, хто пройшов І рівень base)

Прізвище, ім'я *
Your answer
Місце навчання/роботи *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Сторінка на Facebook *
Your answer
Оберіть дату, коли Ви бажаєте пройти тренінг. *
Required
Очікуйте відповіді на пошту протягом 1 дня *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy