TYRIMO ,,LIETUVOS DIZAINO SEKTORIŲ KOORDINUOJANČIOS INSTITUCIJOS POREIKIO ANALIZĖ IR GALIMYBIŲ STUDIJA“ OFICIALUS PRISTATYMAS IR DISKUSIJA
Data: Š.m. gegužės 8 d. (trečiadienis)
Vieta: Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Arsenalo g. 3A, Vilnius
Laikas: 15:00-16:30 val.

Kviečiame dalyvauti tyrimo pristatyme ir diskusijoje. Šio tyrimo tikslas buvo atlikti Lietuvos dizaino sektorių koordinuojančios institucijos steigimo poreikio ir galimybių analizę bei sukurti tokios institucijos steigimo projekto modelį. Tyrimas siekė atspindėti dizaino lauko bendruomenės / suinteresuotųjų požiūrį į tokios institucijos steigimą, todėl buvo atlikta anketinė apklausa (iš viso apklausta 100 respondentų) ir interviu su 18 ekspertų. Šio požiūrio „iš apačios“ pagrindu, pasitelkus strateginio dizaino dirbtuvių metodą, buvo išgryninta galima Lietuvos dizaino sektorių koordinuojančios institucijos –Lietuvos dizaino biuro (LDB) – koncepcija.

Atliekant Lietuvos dizaino sektorių koordinuojančios institucijos steigimo poreikio analizę ir galimybių studiją remtasi pagrindiniais pirminių tyrimų ir informaciniais šaltiniais, Europos Komisijos strateginiais dokumentais ir kitais nacionaliniais bei tarptautiniais dokumentais (tyrimų ataskaitos, įsakymai, teisės aktai, darbiniai dokumentai), statistikos duomenimis (Eurostatu ir Lietuvos statistikos departamento duomenimis). Siūlomas Lietuvos dizaino biuro projekto modelis suformuotas remiantis atlikto empirinio tyrimo: apklausos ir ekspertų interviu (akademinės bendruomenės narių, verslo atstovų, dizainerių, politikos formuotojų), nuomonėmis bei įžvalgomis.

Šis renginys yra tyrimo „Lietuvos dizaino sektorių koordinuojančios institucijos steigimo galimybių analizė ir poreikio vertinimas” dalis, iš dalies finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir LR Kultūros ministerijos.
Vardas Pavardė
Your answer
Atstovaujama institucija/ organizacija/ įmonė
Your answer
El. paštas
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service