Registracija į profesinės kompetencijos tobulinimo mokymus
Kviečiame registruotis į mokymus pagal Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos akredituotas socialinių darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimosi programas, kurios sustiprins socialinių darbuotojų kompetencijas bei suteiks žinių kaip susidoroti su kasdienėje veikloje kylančiais iššūkiais.

Mokymai skirti socialiniams darbuotojams, jų padėjėjams, individualiosios priežiūros specialistams, taip pat visiems kitiems, dirbantiems socialinį darbą ar norintiems įgyti šių specifinių kompetencijų.

Lektorės: dr. Rūta Sargautytė ir Daiva Juozapavičienė

Mokymų kaina: 40 Eur asmeniui.
Vardas ir pavardė *
Organizacija
Elektroninis paštas *
Telefono numeris *
Mokymų programa *
Pageidaujama mokymų vieta *
Kokie Jūsų lūkesčiai (profesiniai, asmeniniai)?
Klausimai, pastabos
Svarbi informacija
Su detaliomis mokymų programomis galite susipažinti čia: http://www.mcwealth.lt/imone/mc-labdaros-ir-paramos-fondas/mokymai.
Kilus bet kokiems klausimams, turint specifinių poreikių, maloniai prašome kreiptis į mus ir aptarti juos PRIEŠ mokymus.

Mokymai įvyks susirinkus bent 10 žmonių grupei. Apie tai kiekvieną dalyvį informuosime asmeniškai ne vėliau nei likus 7 dienoms iki mokymų datos kartu pateikdami ir išankstinę sąskaitą apmokėjimui. Registracija bus patvirtinta tik gavus apmokėjimą. Visi mokymų programą išklausę dalyviai gaus tai patvirtinančius pažymėjimus.

Mokymai vyks Vilniuje, M. Čiuželio labdaros ir paramos fondo patalpose adresu . Susirinkus grupei kituose miestuose – apie konkrečią vietą informuosime atskirai.

Iki susitikimo!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy