Опитування на тему транскордонного співробітництва Дунайського та Адріатично-Іонійського макрорегіонів
Це опитування було опубліковане в рамках проекту 'SECCo2 – Молодь в транскордонному партнерстві та єдності EUSDR та EUSAIR' за підтримки Фонду стратегічних проектів Дунаю та PA10 – Інституційний потенціал Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Головною метою опитування є збір даних про форми та структури транскордонного співробітництва на території Дунайського та Адріатично-Іонічного регіонів. Як результат, база даних буде опублікована на онлайн-платформі з метою залучення місцевих зацікавлених сторін, таких як ЕТЦР, єврорегіони, міста, асоціації, палати тощо, що мають відношення до транскордонного співробітництва.

Якщо Ви є представником однієї з вище зазначених організацій та не хочете пропустити останні новини про транскордонні ініціативи, події та відкриті проектні пропозиції, будь-ласка зареєструйтесь на платформі, заповнивши наступне опитування. Якщо вас не цікавить дана інформація, але Ви знаєте когось, кого вона може зацікавити, ми просимо Вас надіслати йому наше запрошення.

Для більш детальної інформації про проекти відвідайте наш сайт: http://cesci-net.eu/secco2

Якщо у вас виникли будь-які питання або проблеми, пов’язані з опитуванням, будь-ласка звертайтеся до нас за електронною адресою cesci@cesci-net.eu. Будь ласка, майте на увазі, що ви можете завантажувати файли тільки в розділ 4, якщо ви увійшли в свій обліковий запис Google.

Перед заповненням анкети, будь ласка прочитайте наше повідомлення про захист даних: https://goo.gl/T2nFfZ
Дякуємо за співпрацю!

Ви погоджуєтесь керувати вашими особистими даними згідно інструкції? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CESCI. - Terms of Service - Additional Terms