2019. gada LU ĢZZF SP nolikuma priekšlikumu anketa
Pēdējos divos mēnešos notika intensīvs darbs pie jaunas ĢZZF Studentu pašpārvaldes (SP) nolikuma redakcijas izstrādes. Jaunais nolikums izstrādāts, tā kā bija nepieciešams precizēt dažus jēdzienus un procesus, kā arī padarīt SP darbību elastīgāku.

Jaunā ĢZZF SP nolikuma redakcija ir pieejama šeit: https://ej.uz/2019GZZFSPNolikums

Tā kā ĢZZF SP ir ĢZZF studentu vēlēta organizācija, tad aicinām arī iesaistīties arī mūsu studentus un Ģeogrāfu mafijas saimi Nolikuma tapšanā. Līdz ar to esam izveidojuši priekšlikuma anketu, kurā var iesūtīt priekšlikumus attiecībā uz jaunā nolikuma saturu. Ņemiet vērā to, ka priekšlikumi nevar iet pretrunā ar LU Satversmi, LU ĢZZF nolikumu, citiem LU normatīvajiem aktiem un Augstskolu likumu.

Visi ar 2019. gada LU ĢZZF SP nolikumu saistītie priekšlikumi tiks izskatīti 2019. gada 28. oktobra ĢZZF SP Kopsapulcē.
Par kuru punktu vēlies izteikties? *
Nolikums sastāv no punktiem. Katram punktam ir piešķirts kārtas skaitlis. Ja vēlies komentēt specifisku punktu, norādi šeit punkta, par kuru vēlies izteikties, kārtas skaitli vai arī raksti "Plašāks komentārs" un izklāsti ideju zemāk redzamajos jautājumos.
Priekšlikums *
Izsaki savu priekšlikumu šeit. Lai arī tas nav obligāti, būsim ļoti priecīgi, ja paskaidrosi priekšlikuma jēgu vai pamatojumu. Labāk pamatotiem priekšlikumiem ir lielāka iespēja tikt iekļautiem jaunajā nolikumā.
Citi komentāri
Privātas atbildes vēstules saņemšanai lūgums norādīt e-pasta adresi.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy