Реєстрація на навчальну програму для ромських активісток

ГО "Об'єднання ромських жінок "Голос Ромні"" оголошує набір учасниць на тренінг для активісток та членкинь ромських ГО. 

Протягом 6 днів відібрані учасниці пройдуть навчальну офлайн програму  для ромських ГО та активісток. Програма складатиметься з серії тренінгів:

 •   •    Проектний менеджмент і фандрайзинг
  В ході тренінгу учасниці навчаться шукати грантові можливості, визначати цілі та завдання, цільові групи, писати і подавати заявки, складати робочий план, бюджет проекту, працювати з ризиками та управляти проектом, подавати наративну та фінансову звітність, закладати основи сталої співпраці та ефективної комунікації з донором. 

     •    Стратегічні комунікації для громадських організацій
  В ході тренінгу учасниці навчаться визначати свою цільову аудиторію, розробляти комунікаційну стратегію та план комунікації, визначать доступні канали та види комунікацій, отримають навички сторітелінгу, роботи з медіа та соціальними мережами.

     •    Фасилітація фокус-груп
  В ході тренінгу учасниці ознайомляться з дефініцією фасилітації, принципом фасилітації при роботі в групах, методикою, алгоритмом прийняття рішень; розберуть теми етики та принципів роботи фасилітатора, отримають інструменти фасилітації та застосують їх в рамках практичних занять. В ході навчання основний фокус буде на роботі саме з ромською громадою з урахуванням локального контексту та чутливих тем в ході проведення фокус-груп. 

     •    Тренінг з гендернозумовленого насильства: ідентифікація та протидія
  В результаті тренінгу учасниці ознайомляться з дефініцією ГЗН, навчаться ідентифікувати види насильства, надавати першу психологічну допомогу, розберуть на практичних заняттях кейси щоб закріпити алгоритм дій відповідно до принципу “do not harm” та алгоритм перенаправлення. Пропрацюють механізми превенції ГЗН у ромській громаді відповідно до специфічного контексту. Програма буде адаптована з урахуванням даних, які ми отримаємо з дослідження ГЗН в ромській громаді (його презентація запланована наприкінці навчальної програми).

     •    Тренінг з прав людини та запобігання дискримінації
  В результаті тренінгу учасниці ознайомляться з основами прав людини, історією прав людини, коротким оглядом активізму в галузі прав людини та визначать роль активістів у сучасному суспільстві з огляду на поточну ситуацію в країні та світі. Проаналізують стан справ із гендерними правами та правами етнічних меншин, розберуть кейси порушення прав людини в групах на практичній частині тренінгу, презентують свої ідеї адвокаційних стратегій.

Навчання проводитиметься офлайн у Закарпатській області у другій половині травня, точні дата та місце будуть повідомлені додатково відібраним учасницям.

Проєкт "Розвиток спроможності ромських ГО в Україні" реалізується ГО «Об’єднання ромських жінок «Голос Ромні» в межах проєкту «Спроможні та сильні», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
ПІБ  *
Електронна адреса *
Номер телефону *
Скільки вам років? *
Чи маєте ви статус ВПО? *
Чи належите ви до ромської громади? *
В якій якості ви реєструєтесь? *
Вкажіть назву ГО, якщо передставляєте організацію *
В якому місті ви проживаєте? *
Який ви маєте досвід громадської діяльності? *
Яких знань вам бракує? *
Чому вам потрібне це навчання? (напишіть, будь ласка, як ви плануєте застосувати отримані знання) *
Я надаю згоду на обробку персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» 
*
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy