Акредитація на прес-конференцію "Чи повернеться дитина курцем зі школи – презентація моніторингу реклами тютюну у Полтаві"
10 грудня 2018 р. о 12:30, інформаційне агентство «Новини Полтавщини, м. Полтава, вул. Соборності, 45, оф. 517.

10 грудня 2018 р. о 12:30 в інформаційному агентстві «Новини Полтавщини» відбудеться прес-конференція, під час якої презентують результати моніторингу реклами тютюну біля шкіл «Маленькі цілі тютюнових гігантів». Моніторинг проходив за методологією школи громадського здоров'я університету Джона Гопкінса (США) у червні-липні 2018 р., в Полтаві та в інших 4-х обласних центрах України.
Результати моніторингу презентує ГО «Центр громадянського представництва «Життя» разом з представниками закладів охорони здоров’я та народними депутатами. Учасники також обговорять заходи, які необхідно реалізувати для захисту дітей та молоді від маніпулятивної реклами тютюну, яка є у магазинах, супермаркетах і кіосках.
З 2012 року Україна заборонила рекламу тютюнових виробів на будь-яких носіях окрім спеціалізованих сайтів. За останні роки тютюнова індустрія посилила використання інших маркетингових інструментів для залучення людей до куріння, попередити які покликані законопроекти №4030а та №2820.
Спікери:
Наталія Веселова, народний депутат України;
Юрій Бублик, народний депутат України;
Дмитро Купира, координатор адвокації ГО «Життя».
Адреса: м. Полтава, вул. Соборності, 45, оф. 517.
Для довідки: Big Tobacco Tiny Targets, або Маленькі цілі тютюнових гігантів – глобальне дослідження маркетингу транснаціональних тютюнових компаній, спрямованого на дітей і підлітків, проводилося більш ніж в 24 країнах світу. Дослідження показало, що тютюнові компанії використовують схожі тактики у всьому світі: масова реклама, просування дешевих і навіть безкоштовних тютюнових виробів, розміщення продукції в найбільш помітних місцях в точках продажу, продаж сигарет у вуличних кіосках поруч зі школами. Тютюнові вироби, їхня реклама та назви брендів часто видно зі шкіл, тому дітям складно їх не помітити.
Попередня акредитація обов’язкова до 10 грудня 11:00.
Для контактної інформації: Дмитро Купира, координатор адвокації ГО «Життя»,044 234 93 20,dmytro.centerlife@gmail.com.
http://tobaccocontrol.org.ua/news/anons-chi-povierniet-sia-ditina-kurtsiem-zi-shkoli-priezientatsiia-monitoringhu-rieklami-tiutiunu-u-poltavi

Прізвище, ім'я *
Your answer
Посада *
Your answer
Назва ЗМІ *
Your answer
E-mail *
Your answer
Мобільний телефон *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service