Włącz inicjatywę | Coś, co zostaje. Estetyzacja przestrzeni we współpracy ze społecznością
Czasem nie trzeba wiele, by zmienić przestrzeń wokół siebie na bardziej przyjazną, a często przez to – bardziej funkcjonalną. Zapraszamy na warsztat, w ramach którego wspólnie zastanowimy się, jak to zrobić.

Bardzo często przestrzeń wokół nas nie spełnia standardów, które na nią nakładamy. Zdarza się, że są to braki funkcjonalne, jak np. zero ławeczek na podwórku, na których można przysiąść z sąsiadką i chwilę porozmawiać. Często towarzyszą im także braki estetyczne, co oznacza, że nawet gdyby ta ławeczka tam była, to i tak nikt na niej nie usiądzie, bo trzeba do niej dotrzeć przez morze błota z widokiem na odrapaną ścianę.

termin spotkania: 7 grudnia 2019
czas: 11.00 – 16.00
miejsce: ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki

Szkolenie dla wszystkich zainteresowanych osób.

W trybie Rozporządzenia RODO (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 04.05.2016 r.) informujemy iż:
1. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Sektor 3 z siedzibą w Szczecinie, ul. Księcia Bogusława X 10/10, NIP 852-26-05-918, REGON 321465650, KRS 0000491200.
2. Dane przekazane przez Panią/Pana będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na szkolenie, które jest realizowane w ramach zadania publicznego „Prowadzenie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych”, na podstawie umowy CRU 18/0000003 podpisanej z Gminą Miasto Szczecin.
3. Dane przekazane przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
4. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania oraz żądania usunięcia i zapomnienia.
5. Przysługuje Pani/Panu o prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzasadnione jest, iż dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z przepisami RODO.

Podstawa prawna:
1. ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) art. 6 ust. 1e.
2. Umowa na realizację zadania publicznego "Prowadzenie Centrum Wspierania Organizacji" . Numer umowy CRU 18/0000003, podpisana z Gminą Miasto Szczecin.
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa reprezentowanej organizacji
Your answer
Pytania, które chciałabym/chciałbym zadać podczas warsztatu
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy