Dotazník - ScioŠkola v centru Zlína
Vážení rodiče,
v září 2019 bude otevřena ScioŠkola také ve Zlíně. Rádi bychom prostřednictvím tohoto nezávazného dotazníku získali více informací od Vás rodičů. Jeho vyplněním nám velmi pomůžete při dalším plánování.

Pokud však již nyní chcete mít ve ScioŠkole garantováno místo, můžete se závazně přihlásit zde: www.scio.cz/scioskoly/Prihlaska/Home/PrelimitaryGrades.

Aktuálně jednáme o možnosti, že by škola sídlila na adrese Bartošova 4393. To znamená v centru Zlína, kousek od autobusového i vlakového nádraží.

Škola bude mít v prvním roce kolem 40 dětí od 1. do 6. třídy. Konečná kapacita školy bude 130 - 150 dětí od 1. do 9. třídy (ve 4. roce fungování školy). V tuto chvíli již máme vybraného ředitele a základ budoucího týmu. V brzké době pro vás plánujeme setkání, kde se dozvíte mnohem více. Pokud sledujete Facebookovou stránku "ScioŠkola Zlín", včas se dozvíte termín.

Více o našich školách najdete na www.scioskoly.cz a na FB stránce "ScioŠkoly".
Myslíte si, že je ve Vašem městě dostatečná nabídka alternativních základních škol?
Chtěli byste své děti dát do ScioŠkoly?
Odkud jste?
Uveďte počet Vašich dětí, které by od září 2019 mohly navštěvovat ScioŠkolu
V jakém ročníku bude Vaše dítě ve školním roce 2019/20 (máte-li víc dětí, uveďte pouze to nejstarší)
Naše školné vyplývá z nákladů na provoz školy (jednou z nejvyšších položek je pronájem). Nejnižší předpokládané školné je 5500 Kč/měsíc. Může být ale i o něco vyšší. Jaká maximální měsíční výše školného je pro Vás přijatelná?
Chcete nám něco vzkázat?
Your answer
Pokud nám napíšete email, budeme Vás informovat o vzniku ScioŠkoly ve Zlíně.
Your answer
Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Údaje jsou důvěrné podle zákona č. 256/1992 Sb., o ochraně osobních údajů v informačních systémech, zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Souhlasím se zasíláním informací o aktivitách týkajících se vzdělávání
Potvrzuji, že souhlasím se zasíláním obchodních sdělení týkajících se rozvojových programů pro děti a rodiče ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. Tento svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Scio škola - základní škola, s.r.o.. Report Abuse - Terms of Service