Apel do uczestników Szczytu G20 2017 w Hamburgu o wprowadzenie zakazu broni psychotronicznych

Panie i Panowie,

W obecnej chwili wydajecie miliardy dolarów , euro , rubli, jenów, juanów i innych walut na badania nad funkcjonowaniem ludzkiego mózgu. Rywalizujecie ze sobą w dziedzinie rozwoju broni pozwalających na zdalną kontrolę ludzkiego układu nerwowego, całego organizmu oraz umysłu. Stworzyliście systemy pozwalające na zabijanie ludzi na całym świecie, wywoływanie u nich bólu i różnych chorób oraz pozwalające na niszczenie DNA rozwijających się organizmów, aby w ten sposób wpływać na ludzkie umysły, emocje i myśli. Ukrywacie istnienie broni psychotronicznych przed rządzonymi pod przykrywką bezpieczeństwa narodowego a jednocześnie szkolicie operatorów tychże broni, aby testowali je na Waszych obywatelach wbrew ich woli i wiedzy. W ten sposób, choć głosicie demokrację, humanitaryzm i walczycie o prawa człowieka, stworzyliście świat, gdzie ludzka wolność, ludzkie zdrowie i życie nie są chronione przed atakami Waszych własnych agentów a wszelkie wydarzenia polityczne i demokratyczne w naszych krajach tracą swoją wiarygodność w wyniku ukrywania faktu istnienia tych broni.

Jeśli będziecie nadal prowadzić tę politykę utajniania , doprowadzicie do powstania nowego systemu totalitarnego, w którym obywatele będą bezbronni wobec psychicznego i fizycznego okrucieństwa swoich rządów.

Dlatego zwracamy się do Was z apelem o ujawnienie tych broni, tak aby można było ustanowić prawa, które ochronią obywateli Waszych krajów przed podobnymi atakami , a także by można było powołać do życia agencje rządowe, które wspólnie z organizacjami praw człowieka będą wykrywały ataki przeprowadzane na Waszych obywateli za pomocą energii skierowanej oraz pozwolą namierzyć ich źródło.

Usprawiedliwiacie utajnienie arsenału broni psychotronicznych ewentualnością wybuchu wojny między niektórymi z Was. Świadczy to tylko o tym, iż żądza władzy jest silniejsza od deklarowanych przez Was ideałów demokracji czy utrzymania pokoju na świecie. Brak umiejętności ustanowienia rozsądnych, uprzejmych i pozbawionych agresji relacji między Wami jest kolejnym dowodem na to, że niektórzy (zwłaszcza USA) dążą do ustanowienia totalitarnej władzy na świecie.

Pomimo Waszego braku woli, by powstrzymać to szaleństwo, jesteśmy przekonani, że rosnąca świadomość obywateli Waszych krajów, iż posiadacie i używacie tego typu broni, spowoduje, iż będziecie zmuszeni ustanowić prawa które proponujemy.


Więcej informacji :

http://stopzet.org/2017/07/04/list-parlamentu-europejskiego/

http://stopzet.org/2017/07/06/list-otwarty-komisji-europejskiej/

http://stopzet.org/2017/07/04/petycja-parlamentu-europejskiego/

zakaz.webgarden.cz   proszę kliknąć "Psychoelectronic threat to democracy" autor Mojmir Babacek

Czy jesteś Targetem (TI) czy osobą wspierającą *
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Kraj *
Your answer
e-mail
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms