Silva Academy International Group Kayıt Formu
Fransız Yüksek Eğitim Diploması edinebilirsiniz (Lisans/Master)
Fransız Ecole Superieure Robert de Sorbon Eğitim Kurumunun Türkiye'deki tek resmi temsilcisiyiz.
Türkiye'de alınmış iş, eğitim ve öğretim dökümanlarını prestijli Fransız Yüksek Öğrenim Kurumu diploması için,, Fransızca'da iş, eğitim ve öğretim deneyimiyle elde edilen, VAE denilen yöntemle, Karademir Danışmanlık (www.karademirdanismanlik.com) sahibi Doç. Dr. Kemal Karademir işbirliğiyle doğrulamakta, değerlendirmekte ve işleme tabi tutmaktayız.

https://en.wikipedia.org/wiki/Validation_des_Acquis_de_l%27Experience

VAE (Validation des Acquis de l'Expérience) herhangi bir Fransız eğitim kurumuna kısmen veya tamamen iş deneyimine göre diploma vermesine izin veren bir prosedürdür. 17 Ocak 2002 tarihli Sosyal Modernleşme Kanunu'na göre üniversiteler ve diğer yüksek öğrenim kurumları adayların sadece iş deneyimlerine göre BTS, DEUG, Lisans, Master, DES, DESS, vd. standart diploma vermeye özel olarak yetkilendirilmişlerdir. Gerekli olan iş deneyimi 5 yıldan 3 yıla düşürülmüştür.

VAE Fransa Eğitim Kanunu'na da eklenmiştir. Yasama Partisi, bölüm üç, kitap VI, başlık I, bölüm III, bölüm 2, madde
L613-6 ve L613-3.

Madde L- 613-4 dikkat etmek gerekir: Doğrulama yöntemi, yerini aldığı bilgi veya yetenek sınav süreci ile aynı etkiyi yaratır. VAE yoluyla elde edilen diplomalar diğer diplomalarla kesinlikle aynıdır ve herhangi bir şekilde VAE'den bahsedilmesi olası yasadışı ayrımcılıkla savaşmak için yasaklanmıştır. Diploma verilmesi deneyime dayalı olduğu için Fransızca'ya hakim olunması gerekmemektedir.
İş tecrübeniz ve Eğitim Durumunuz aracılığıyla Tanınmış Yabancı Yüksek Eğitim Kurumu Diploması edinmek ilginizi çeker mi? *
Adınız ve Soyadınız *
Doğum Tarihiniz *
Telefon Numaranız *
Posta Adresiniz *
E-posta Adresiniz *
Eğitim Durumunuz *
Required
İşiniz Hakkında
Çalıştığınız şirket veya kendi işinizi yapıyorsanız işletmenizin ismi:

Şirketteki pozisyonunuz:

Şirket telefon numarası:

Şirket e-posta adresiniz:

Şirket web sitesi:

Şirket posta adresi:

Bilginizi güncellemeniz gerekiyorsa, Sürekli Mesleki Gelişim (CPD) kapsamında verdiğimiz derslerimize katılarak, Ecole Superieure Robert de Sorbon diplomasına hak kazanabilmek için eğitim, öğretim ve iş deneyiminize ekleyebilirsiniz.
Silva Academy International Group Prof. Dr. Paul Ade Silva önderliğinde , açık öğretim yoluyla Sürekli Mesleki Gelişim (CPD) sağlamaktadır. Teknolojiyi kullanarak uluslararası düzeyde öğrencilerin açık öğretim ve yüz yüze verilen derslerle eğitimini desteklemekteyiz.
Silva Academy International Group ile Online Diploma Dersleri (Tek seferlik kayıt ve gözetmenli sınav ücreti diploma başına 100TL (her öğrenciye ders ve sınav için e-posta adresimiz tanımlanacaktır) *
Required
Not: Bu dersler uluslararası düzeyde kabul görmüş bir sağlayıcı tarafından bağımsız olarak verilmektedir ve dünyanın herhangi bir yerinde istihdam ve ileri düzey eğitim için faydalıdır. Listelenen herhangi bir dersi başarıyla tamamladıktan sonra isterseniz uluslararası sağlayıcıdan diploma temin edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle temasa geçebilirsiniz.
Silva Academy International Group
Emek Mh. Ordu Cd. Donence Sk. No:36/4. 34785. Sancaktepe. Istanbul. Turkey
Tel & Faks: +90 216 621 27 58
E-mail: professorpaulsilva@gmail.com (Ecole Superieure Robert de Sorbon için dökümanlarınızı gönderebilirsiniz)
İrtibat için: Prof. Dr. Paul Ade Silva
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy