Tantristlikud praktikad Tallinnas
 5 KORDA Neljapäeviti 27.okt kuni 24.nov TALLINNAS
Juhendaja: Virge Kuivjõgi

Kursus sobib nii algajatele kui edasijõudnud praktikutele.

Kursusel uurime põhjalikumalt mehe ja naise vahelisi dünaamikaid. Mees- ja naisenergia mängu ning väljendumisviise. Mehelikkust ja naiselikkust. Polaarsuseid. Partnerlust. Kuidas hingamine fokuseerib ja võimendab, lõdvestab ja hoiab turvaruumi. Uurime, kuidas tekib transformeeriv ehk tervendav nauding. Teeme seda hoitult, armastuse ja mängulustiga.

Teadlikult tehtud tantristlikest praktikatest võib saada omamoodi rääkimine, teineteisega suhtlemine. Läbi taolise suhtlemise loome ja hoiame kontakti pingevabamalt ning saame mängida harmoniseeriva sünkroonsuse või eluenergiat virgutava polaarsusega.

Seksuaalenergiat kasutame armatsemiseks, aga sama energiaga on võimalik avada südant, tunda end rohkem elusana, olla loomingulisem, avardada teadvust, muuta meditatiivseid kogemusi sügavamaks ja väga-väga palju veel.

KURSUSEL
 *Õpid siseenergiaid häälestama, peegeldama ja võimendama, et partner mõistaks Sind paremini
 *Saad teada, kuidas hingamisega luua konteiner tunnete turvaliseks kogemiseks
 *Praktiseerid ausat, tõelist ja mängulisust suhtlust
 *Õpid tundma enda piire ja oskad leida sobiva ‘jah’variandi igaühega
 *Saad teada, kuidas luua endaga teadlik kontakt, et end mitte kaotada grupis või partneriga.
 *Õpid, mis on otsene ja kaudne nauding
 *Õpid kuidas tõsta hingamisega tundlikkust, et kogeda sügavamat naudingut ja kohalolu.
 *Õpid sügavamalt hingamisega lõdvestuma ja heaolu hormoone tootma.
 *Kuidas käib lihtne ümber lülitumine argiselt tegutsemisreziimilt kosutavale olemisreziimile.

 PROGRAMMis on lisaks suhtluspraktikad, mis tõstavad teadlikkust, kuidas tunda end mugavalt ja vabalt erinevate inimestega. Praktikad, kuidas end hoida ja samas olla nähtaval õrnema poolega ehk mis aitab eest võtta makse ja olla „mina ise“. Harjutused, et leida tasakaal põnevuse ja turvatunde, adrenaliini ja oksüdatsiini vahel. Praktikad, kuidas muuta nauding transformeerivaks ehk tervendavaks.

 Sobib inimestele, kellele pakuvad huvi kogemuslikud praktikad - 80% praktikaid ja 20% teooriat.

Harjutusi teeme üksi, paaris ja grupiga. Kui mõni harjutus ei sobi, siis võib alati asuda vaatleja positsioonile. Kursus on turvaline ruum, kus anname võimaluse avalduda loomulikul ehedusel.

See kursus sobib nii algajatele kui kogenud praktikutele. Häälestume käesoleva hetkele ja loome keskkonna, kus saab väljenduda arenguenergia.

Osalema on oodatud mehed ja naised. Võib tulla üksi, koos partneri või sõpradega.

Kas üritus on uute inimeste kohtamiseks või enda partneriga ühenduse tugevdamiseks?
Mõlemat - kui tuled paarilisega, olete teretulnud osasid harjutusi koos tegema, kuid mitte kõiki. Seetõttu palume teha harjutusi võrdselt oma paarilisega ja inimestega kursuselt.

AEG ja KOHT
Neljapäeviti 27. okt kuni 24 nov

kell 18.30-21.00

TAO KESKUS Rotermanni 2, Tallinn

OSALEMISTASU
175 eurot kuni 24.okt (ka)
hiljem 195 eurot

Kordajale:
140 eurot kuni 24. okt (ka)
hiljem 195 eurot

Koha kinnitab ettemaks 55 eurot Loomenaudingurõõm OÜ EE112200221056382849,
selgitusse märgi osaleja nimi ja TLN PRAKTIK. Kursuse hinda arvestakse ettemaksu laekumise kuupäeva alusel. Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal.

Virge endast
Õppisin hingamisterapeudiks Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3- aastasel koolitusel ja Inspiraktiva hingamisterapeutide koolis 2 aastat. Tartu Ülikoolis olen lõpetanud suhtekorralduse eriala. Hingamiskursuseid olen teinud 13 aastat. Viimastel aastatel korraldasin reise Indiasse, kus põimisin kokku hingamispraktikad ja kultuurikogemused.

2010 puutusin kokku tantraga ja alates 2012 muutusid minu tantra õpingud regulaarseks ning viisid ka tantrasündmuste korraldamiseni Eestis. 2018 lõpetasin Lin Holmquisti tantra terapeutide koolituse ja läbisin Deva Vihba Püha Tantratantsu õpetaja õppe.

Tantristlike kursuste loomine, juhendamine ja hoidmine on olnud loomulik jätk minu kahele eelnevale teekonnale. Õpitubasid olen nüüd lisaks Eestile andnud ka Indias, Tais ja Lätis.

Ikka ja jälle soovin sedamoodi gruppe ja kogunemisi luua, kogeda ja hoida. Sest on nii liigutav kui inimesed kohtuvad iseenda ... valu ja rõõmuga, väe ja nõrkusega, vihkamise ja armastusega ning tagasi pöördudes praktika sessioonidest on neis rohkem selgust, terviklikkust ja elujõudu. See on eriline au olla taoliste ruumide hoidjaks ja rännata energeetiliselt koos avanemistes, tervenemistes ja taipamistes.

Olen kohal huvilistele kui nad valivad liikuda enda sisse ja kohtuda sügavamate isiksuse kihtidega, et vabastada stress või valu ja (taas)leida rahu ning armastus. Juhatan teed naudingu abil, mis on erakordselt tõhus ja ilus vahend, et ekstaatiliselt vabastada ebamugavus ja avaneda pehmelt armastuse voole.

VAATA ROHKEM

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ees- ja perekonnanimi *
Telefon *
E-mail *
Küsimused ja täpsustused
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy