Toit ja kogukond 11.02.2018

Kutsume kõiki osalema töötoas 11. veebruaril, Mõisamaa külas, Rapla maakonnas. Alustame pühapäeval kell 10.00 ja lõpetame kell 18.00. Lõuna ajal teeme ringkäigu kogukonna aladel. Pakume lihtsat ja toitvat taimset toitu. Osalised on väga teretulnud saabuma ka eelmisel õhtul ning ööbima meil. Osalustasu, vastavalt oma võimalustele 25-55€ sisaldab lõunat. Kui soovid tulla eelmisel õhtul - ööbida süüa õhtust ja hommikust, lisandub veel 20€. Seminar toimub inglise keeles, eesti keelse järeltõlkega.

Töötoa korraldust puudutavates küsimustes palun kontakteeru liina.jarviste@gmail.com; tel +372 5528242

Eesnimi *
Your answer
Perenimi *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-post *
Your answer
Soovin saabuda eelmisel õhtul. *
Kus soovid ööbida?
Millised on Su erivajadused/soovid?
Kirjuta siia kui sul on näiteks toidu või korralduse osas erisoove. Pakume lihtsat hooajalist ja võimalikult kohalikul toorainel põhinevat peamiselt taimset toitu. Oleme valmis pakkuma vegan variante. Erilisematele toitumisvajadustele ei ole meil kahjuks võimalik vastu tulla.
Your answer
Registreerumine *
Kursuse tasu on vastavalt võimalustele 25-55€. Eelmisel päeval saabudes on lisatasu 20€ (koos toidu ja oma varustusega põrandal magamisega).
Required
Kommentaarid
Kirjuta siia info, mida pead oluliseks korraldajatega jagada. Siia võid ka kirjutada info oma organisatsiooni kohta kui vajad näiteks arvet.
Your answer
Olen nõus, et minu e-posti aadress lisatakse kogukonna Väike Jalajälg sõprade e-posti loendisse Jalajälgijad.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms