Inspiring Girls - Organizácia
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Vaše meno a priezvisko *
Vaše tel. číslo (bude poskytnuté koordiátorke/koordinárovi na škole) *

V akom meste, resp. kraji by ste sa mohli zúčastniť? Niektoré speakerky, ktoré pôsobia v iných mestách, môžu byť otvorené prednáške aj vo svojom rodnom meste, alebo širšom regióne kde pôsobia.

*
Required
Mali by ste záujem navštíviť nejakú konkrétnu školu, resp. Vašu bývalú školu? Ak áno, v akom meste sa nachádza? Napíšte nám prosím viac info aj o tom, či máte na školu priamy kontakt, alebo školu môžeme osloviť my. 
Ak máte záujem navštíviť Vašu bývalú základnú/strednú školu, uveďte, prosím, Vaše priezvisko za slobodna - ak sa Vám menilo, aby sme Vás mohli škole pripomenúť :)

Súhlasíte s promo na našich soc. sieťach (FB, IG, Linked In) + na webe pred podujatím? Post bude obsahovať Vašu fotku, krátke info o Vás, miesto, kde budete prednášať a prípadne odkaz na Váš profil/web

*

Ktoré dátumy a hodiny (dopoludnie) sú pre Vás vyhovujúce? (stačí orientačne)

*

Chete počas Vašej prednášky využiť techniku? Napr. reproduktory v prípade prehrávania videa, alebo dataprojektor + PC ak si obsah pripravíte formou prezentácie - ak áno, napíšte aké zariadenia potrebujete na škole

Mali by ste záujem o realizáciu interview, ktoré bude zverejnené na webe Ženský algoritmus alebo Lean In? Cieľová skupina: ženy 25+

*
Mali by ste záujem sa stať mentorkou pre ženy v rámci našich ďalších programov? (táto odpoveď je nezáväzná, vždy by sme Vás vopred kontaktovali s ponukou a detailami)
Clear selection

Máte nejaké obmedzenia o ktorých by mala byť škola upovedomená vopred? Napr. obmedzené možnosti pohybu a iné

*
Napíšte, prosím, Vaše stručné bio: 5-6 viet o vás (použijeme ho na promo na soc. sieťach, tiež ako info pre školy) *

Uveďte, prosím, názov Vašej pozície, náplň práce, prípadne názov zamestnávateľa a odvetvie (za účelom propagácie Vašej návštevy na soc.sieťach a webe):

*
Ak máte LinkedIn profil, prípadne Instagram, Facebook alebo webovú stránku, môžete priložiť link. V prípade záujmu o promo uveďte linky na siete/web spoločnosti, kde pracujete. 

Poznáte inú inšpiratívnu ženu, ktorá by podľa Vás bola vhodným príkladom pre mladých ľudí? Ak áno, budem vďačná, keď nás prepojíte.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Ženský algoritmus. Report Abuse