Přihlašování na PRAGUE PRIDE 2019
★ Pojďte na Prague Pride s Amnesty ★

Přidejte se do průvodu k Amnesty ČR a vyjádřete s námi už po osmé podporu LGBT+ komunitě a obráncům lidských práv.

→ DEN KONÁNÍ: sobota 10. 8. 2019 od 11:00

→ TÉMA: Letošním tématem je svatba! Chceme upozornit na to, že gay a lesbické páry v Česku nemají stejné postavení jako páry heterosexuální. Registrované partnerství, které je alternativou manželství, totiž nabízí jen omezená práva a ve výsledku tak znamená diskriminaci stejnopohlavních párů. Jedná se třeba o možnosti v oblasti rodinného práva, sociálního zabezpečení či nakládání s majetkem.

→ DRESS CODE: Tentokrát se trochu načančáme a půjdeme ve SVATEBNÍM OBLEČENÍ V BÍLÉ NEBO ČERNÉ BARVĚ. Rádi bychom, aby celý průvod byl přehlídkou nevěst, ženichů či svatebčanů. Můžete zavzpomínat a vytáhnout své svatební šaty. Případně jakékoliv bílé či černé šaty, sako/frak/vestičku/kravatu/motýlek. Připravené pro Vás budeme mít transparenty, květiny, duhové motýlky a závoje.

→ MÍSTO SETKÁNÍ: Na křižovatce ulice Washingtonova a Politických vězňů (na rohu Petschkova paláce) v 11:00. Že jste správně poznáte podle skupinky lidí se žlutou vlajkou Amnesty International.

→ KONTAKTNÍ OSOBA: Ester Kurzyszová. Kdybyste nás v den průvodu nemohli najít, nebo měli jakékoliv dotazy, můžete mi zavolat na tel. 777921247:)

A nezapomeňte přijít ve svatebním, děkujeme <3

*Required
Základní informace
Dejte nám o sobě něco vědět, abychom Vás mohli informovat o případných změnách nebo se s Vámi mohli domluvit na detailech Vašeho zapojení.
Jméno a příjmení: *
Your answer
Telefonní číslo: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy