Регистрациска форма
Пријава за учество на тренинг против говорот на омраза
Контакт телефон: 078/352-350 и 075/333-817
E-mail: d.nikolovska@disleksija.org.mk
j.dimitrievska@disleksija.org.mk
Email address *
Име и презиме: *
Your answer
Мобилен телефон: *
Your answer
Универзитет/ факултет на кој што студирате (доколку сте студент):
Your answer
Наведете ја вашата возраст: *
Your answer
Националност: *
Зошто би сакале да учествувате на овој тренинг? Што ве мотивираше да се пријавите? *
Your answer
Се согласувам дека горе наведените податоци се во целост точни *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service