XIII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników
Szanowni Państwo,

Już po raz trzynasty zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskim Forum Pełnomocników. W tym roku wyjątkowo spotykamy się online w dniu 28.05.2020 r.

Czas pandemii to czas nowych wyzwań. W ramach Forum chcemy porozmawiać o tym z Państwem.

W pierwszej części zapraszamy do dyskusji "Jakość współpracy samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych w dobie kryzysu" - będzie to forma panelu z udziałem przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych.

W drugiej części zaprosimy Państwa do części szkoleniowej "Jak NGO i JST mogą skorzystać z Tarczy Antykryzysowej – wskazówki praktyczne"

Spotkanie majowe będzie początkiem cyklu spotkań dotyczących relacji samorządu z organizacjami pozarządowymi


Zgłoszenia do udziału w forum przyjmujemy do dnia 27 maja (środa) do godz. 15 00.Serdecznie zapraszamy!


Email address *
Adres e-mail, na który ma być przesłane zaproszenie *
Your answer
Imię i nazwisko *
Your answer
Nazwa jednostki samorządu terytorialnego/organizacji pozarządowej *
Your answer
Województwo *
Your answer
Nr telefonu kontaktowego *
Your answer
O udziale w Forum Pełnomocników decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeń będzie aktywny do dnia 27 maja 2020, o ile limit uczestników nie zostanie wcześniej przekroczony. Osoby zakwalifikowane do udziału w Forum Pełnomocników zostaną o tym poinformowane drogą meilową sukcesywnie najpóźniej do dnia 27 maja. 2020 r. Zapoznałam/em się z warunkami uczestnictwa i akceptuję je. *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Dane przetwarzane są w celu zapewnienia możliwości uczestnictwa w XIII Forum Pełnomocników. Administratorami danych jest Sieć SPLOT, ul. Szpitalna 5/5, 00-031 Warszawa.Podanie danych jest dobrowolne i stanowi warunek uczestnictwa w Forum. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści Państwa danych i możliwość ich poprawiania jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich. Report Abuse