Embedded talks

Чого очікувати embedded-розробникам в 2023 році? 

1 грудня о 19:00 ми збираємося онлайн з фахівцями Yalantis, щоб обговорити перспективи ринку IoT в 2023 році. Запрошуємо до дискусії всіх embedded-розробників!

Спеціалісти Yalantis розкажуть, як у компанії з’явилася необхідність в Embedded-експертизі, та чому цей напрям зараз так активно розвивається в усьому світі. Поговоримо про кейси з проєкту зарядних станцій для автомобілів. 

В обговоренні візьмуть участь: 

🎤Юрій Даніловський, Senior Embedded Developer в Yalantis. Має 5+ років досвіду розробки програмного забезпечення для вбудованих платформ, зокрема в домені Automotive. Вважає, що Embedded — це завжди щось нове і цікаве, бо кожен проєкт не схожий на попередній.

🎤Михайло Майдан, Rust Lead в Yalantis. Має 7+ років досвіду розробки програмного забезпечення для вбудованих систем. Займався розробкою програмного забезпечення для Wind Turbine та пристроїв для індустріального будівництва.

Наш захід відбудеться в форматі відкритого мікрофону, тож запрошуємо вас до обговорення актуальних тенденцій та перспектив розвитку Embedded. 

Маємо надію, що ви в безпеці і приєднаєтесь!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Ваш Email *
Заповніть уважно. Саме на цей мейл прийде сповіщення з посиланням на онлайн-зустріч.
Номер телефону
Де ви працюєте/навчаєтесь зараз? *
Ваша роль у команді *
В якому місті ви зараз знаходитесь? *
Що ви знали про компанію Yalantis до цієї події? *
Звідки ви дізналися про цей  мітап?
Clear selection
Виникли ідеї або пропозиції? Залиште свій коментар :)
*
Надсиланням даних Ви надаєте свою згоду на збір та обробку Ваших персональних даних для використання Yalantis з метою пропонування співпраці з Yalantis, а також для спілкування з Вами стосовно надсилання подарунків та уточнення інформації, вказаної Вами в заявці. Більш детальні умови поводження з Вашими персональними даними наведені тут: https://yalantis.com/privacy-policy/
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Yalantis OU. Report Abuse