Nová energetika v kontextu klimatických změn
Univerzita třetího věku Masarykovy univerzity Vás srdečně zve na mimořádnou přednášku o zajímavém a aktuálním tématu Nové energetiky v kontextu klimatických změn!

Přednášející: doc. Mgr. Filip Černoch, Ph.D.

Termín: pondělí 4. listopadu 2019, 14.00 hod

Místo konání: Aula Fakulty sociálních studií (3. poschodí, Joštova 10, Brno)


Anotace: Energetické sektory evropských zemí prochází velmi turbulentním obdobím. Problematika klimatických změn zvyšuje tlak na omezení využívání fosilních paliv, jaderná energetika výrazně pokulhává za svým potenciálem a nové problémy přináší i rychlý rozvoj obnovitelných zdrojů energií. Dochází k decentralizaci výroby elektřiny, tradiční energetické firmy rychle ztrácí svou tržní hodnotu a zasaženy jsou i mezinárodní toky energetických surovin (ropy a zemního plynu). Odhadovat, kam se bude energetika v Evropě vyvíjet, je dnes velmi obtížné, přesto se o to přednáška alespoň rámcově pokusí.

Přednáška je zdarma, je pouze nutné zarezervovat si místo.
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Titul
Your answer
Datum narození *
Your answer
Bydliště(ulice, číslo popisné, město, PSČ) *
Your answer
Telefon *
Your answer
E-mail *
Your answer
Vzdělání *
Posluchač U3V *
Posluchačem U3V MU je osoba, která ve stávajícím akademickém roce 2019/2020 navštěvuje některý z dlouhodobých kurzů (Všeobecně zaměřený kurz, Kulturní dědictví a památková péče na Moravě, kurz v Moravském zemském muzeu, kurz Umění, objednavatelé a umělecký styl v dějinách nebo Kurz pro absolventy).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy