Дискусійний клуб «Відкрий світ» з Постійним представником МВФ в Україні Гьоста Люнгманом
Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» запрошує на зустріч Дискусійного клубу «Відкрий світ» з Постійним представником МВФ в Україні Гьоста Люнгманом. Тема дискусії: «Україна та МВФ: підтримка та співпраця».
Час та місце зустрічі: вівторок, 23 жовтня о 18:00 год., м. Київ, вул. вул. Богдана Хмельницького 8/16, конференц-зала «Укрінформ», поблизу станції метро «Театральна».

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

Робоча мова заходу – англійська.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Гьоста Люнгман, громадянин Швеції, 10 років працював у МВФ над різноманітними питаннями в різних країнах. Під час своєї роботи у Грузії він брав участь у обговорення і нагляді за імплементацією програм, що підтримується Фондом.

Протягом 2010-2012 рр. пан Люнгман працював у команді МВФ Україна з особливим акцентом на фіскальних питаннях. Пан Люнгман також працював над фіскальними реформами в Молдові, Чорногорії, Ірландії, Угорщині, Сербії, Киргизькій Республіці, Кувейті, Омані та багатьох інших країнах.

Пан Люнгман також був частим лектором навчальних закладів МВФ в Європі, на Близькому Сході та в Африці.
До приходу в МВФ пан Люнгман працював у міністерстві фінансів Швеції.

Пан Люнгман отримав ступінь з економіки в університеті Уппсали. Він одружений та має двох дітей.

Дискусійний клуб «Відкрий світ» – освітній проект Фонду «Відкрий Україну» для соціально-активної молоді. Його мета – виховання нового покоління відповідальних лідерів. Кожен місяць Фонд ініціює лекції з відомими експертами, політичними та громадськими діячами для обговорення шляхів ефективних рішень соціальних проблем в Україні і світі.
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви дізналися про захід? *
Якщо у Вас є запитання до гостя, будь ласка, вкажіть його
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service