KAYIT GÖRÜŞMESİ TALEBİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ
İzbilim Koleji olarak pandemi koşulları gereği toplu bursluluk sınavı yapmama kararı aldık. Bu nedenle, 2021-2022 Eğitim ve Öğrenme Yılında okulumuzda öğrenim görmek için başvuran öğrenci adaylarımızı, okul yönetimimizce verilecek randevularla pandemi koşullarına uygun şekilde BİREYSEL BURSLULUK SINAVINA davet ediyoruz...

NOT: Anaokulu, 1 ve 2. Sınıflar için bursluluk sınavı uygulanmamaktadır. Sadece PDR görüşmesi yapılacaktır.
Ad *
Öğrenci
Soyad *
Öğrenci
Velinin Adı ve Soyadı *
Telefon Numarası *
Bu telefon üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Lütfen başında "0" olmadan giriniz.
Devam Ettiğiniz Sınıf *
Onay *
Paylaşmış olduğum telefon ve e- posta adresimin kullanılmasını, bu iletişim araçları aracılığı ile 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik ve 04.01.2020 tarihli ve 30998 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” uyarınca tarafımla iletişime geçilmesini, paylaşmış olduğum bilgilerin Özel İZBİLİM KOLEJİ tarafından saklanmasını ve ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderilerine ilişkin diğer kayıtların gerekli olması halinde ilgili Bakanlıklara sunulmak üzere kayıt altına alınmasını ve saklanmasını kabul ediyorum.
Required
Sınav Süreci
1- Her öğrenci pandemi koşullarına uygun bir sınıfta sınava katılacaktır.
2- Sınav sonucu sınav bitiminde aile ile paylaşılacaktır.
3- Okula kabul alabilmek için Rehberlik Servisince öğrenci tanıma çalışması yapılması zorunludur.
4- Öğrencinin burs almaya hak kazanması durumunda burs oranı ve detaylı okul ücretleri aileye ilgili kademe müdürü tarafından bildirilecektir.
5- Burslar, sınırlı kontenjanla olduğu için; burs kazanan öğrencinin kendisine verilen sürede kayıt yaptırması zorunludur.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of izbilimkoleji.k12.tr. Report Abuse