PDR-Merkezi Başvuru Formu
Trabzon Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulama ve Araştırma Merkezi
BİLGİLENDİRME
 Başvurunuz ve aşağıdaki formda dolduracağınız tüm bilgiler gizli tutulacaktır, PDR Merkezi ekibi dışında kimseyle paylaşılmayacaktır.
 Başvurunuz bize ulaştıktan sonra mümkün olan en yakın zamanda bir uzman psikolojik danışmana yönlendirilir ve randevu için size tercih ettiğiniz iletişim kanalından bilgi verilir. Yoğun dönemlerde randevu süreci 2-4 hafta sürebilmektedir.
 Acil durumlarda online başvuru sürecini beklemeden mesai saatleri içinde PDR Uygulama ve Araştırma Merkezimize gelmeniz, mesai saatleri dışında ise en yakın sağlık kuruluşuna ulaşmanız önerilir.
 Başvuru formunun sonunda uygun olduğunuz gün ve saatlerin sorulduğu bölüme mümkün olan en fazla gün ve saati belirtmeniz, randevu süreciniz için faydalı olacaktır.
 Görüşmelerin sıklığı ve süresine sizin ihtiyaç ve beklentinize, başvurduğunuz döneme ve PDR Merkezinin müsaitlik durumuna göre karar verilir. PRD Merkezinin hizmet alanının ya da çalışma koşullarının dışında kalan ve/veya uzun dönemli psikolojik yardım ihtiyaçları için güvenilir ve uygun yardım kaynaklarına yönlendirme yapılır.
 Başvuru formunda ne hakkında yardım istediğiniz sorulmaktadır. Eğer almak istediğiniz yardım için bir başlık ifade edemiyorsanız, bu kısmı boş bırakabilirsiniz, ancak yardım istediğiniz ve kendinizde sorun olarak algıladığınız alana ilişkin bizlere bilgi vermeniz doğru uzmana yönlendirilebilmeniz açısından önemlidir.
 İlk randevunuza haber vermeden gelmediğiniz takdirde PDR-Merkezinden yardım almaktan vazgeçtiğiniz düşünülür. Bu durumda, istiyorsanız PDR-Merkezine ulaşarak başvurunuzu aktif hale getirmek sizin sorumluluğunuzdadır.
 Süreç ile ilgili sorularınız varsa bize sitemizde yer alan iletişim kanallarından ulaşabilir veya bizzat merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.
Yukarıdaki Bilgilendirmeleri *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy