Přihláška do soutěže PAF | Jiné vize CZ 2019
Soutěž a kurátorský výběr Jiné vize se více než deset let věnuje zpřístupňování a otevřenějšímu přijímání současné české audiovizuální tvorby nacházející se na pomezí výtvarného umění, videoartu a animace. Akceptována do soutěže je jakákoliv klasická animace, práce s manipulovaným obrazem, textem, sekvencemi hraného filmu nebo záznamem performance apod. Očekává se tedy práce s pohyblivým obrazem filmu a videa v nejširším možném uchopení. Do soutěže postoupí deset děl, které v letošním roce vybere kurátorka Laura Amann. O vítězi rozhodne tříčlenná mezinárodní porota (Hlavní cena) a diváci (Cena diváků). Ceny budou vyhlášeny v neděli 8. 12. 2019 na slavnostním zakončení PAFu.

Práce do soutěže Jiné vize CZ 2019 lze přihlašovat do půlnoci 30. září 2019.

Přihlašovací poplatek činí 100 Kč. Po odeslání vyplněné přihlášky obdržíte na váš e-mail platební údaje. Přihlašovací poplatek je možné zaplatit pouze platbou na účet, a to do 30. září 2019. Pokud poplatek nebude uhrazen, dílo nebude akceptováno jako přihlášené do soutěže (vyhrazeny jsou tři pracovní dny na mezibankovní převod).
Potvrzuji že toto dílo není starší 18 měsíců a vzniklo na území České republiky. *
Required
Souhlasím, aby se mé dílo v případě výběru do pásma finalistů prezentovalo od prosince 2019 po celý následující kalendářní rok v rámci celoročních aktivit PAFu pod názvem Jiné vize CZ 2019 (Other Visions CZ 2019). *
Required
Autor/autoři *
Your answer
Název díla *
Your answer
Anglický název díla *
Your answer
Rok a měsíc výroby *
MM
/
DD
/
YYYY
Stopáž *
Your answer
Formát *
Your answer
Jazyk díla *
Your answer
Dílo je opatřeno anglickými titulky
Dílo je opatřeno českými titulky
Anotace/popis *
Your answer
Klíčová slova *
(tematická, žánrová, formální aj.)
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of PAF. Report Abuse