Staň sa dobrovoľníkom KHD 2023!
Sme radi, že si sa rozhodol/a konať dobro aj v tejto neľahkej dobe a prispieť k tomu, aby sa KHD 2023 mohli uskutočniť.  Spoločne sa budeme snažiť, aby boli miestom hľadania Pravdy, miestom dialógu, priestorom, kde sa stretáva nielen kopec dobrých ľudí, ale aj viera s rozumom a predovšetkým človek s Bohom...

PRAKTICKÉ INFO:
  1. Dátum KHD je 23. - 25. 10. 2023 (pondelok-streda).
  2. Dobrovoľníctvo okolo jedného eventu trvá cca 2 hodiny, denne sa uskutočnia 2-3 eventy. Najskôr však od 16.00. Z organizačného hľadiska je pre nás najlepšie, ak sa rozhodneš pomáhať v jeden celý deň (resp. večer).
  3. Celý festival sa bude konať na Teologickej fakulte KU ( Hlavná 89, 040 01 Košice).
  4. Pár dní pred festivalom sa uskutoční organizačné stretnutie spojené s pozvaním na kávu/čaj. Ohľadom času a miesta Ťa budeme informovať.
  5. Po vyplnení dotazníka Ťa budeme v najbližších týždňoch kontaktovať ohľadom konkrétneho dátumu a úlohy, ktorú by si počas KHD vykonával/a.
BENEFITY:
  • Každý dobrovoľník od nás dostane KHD tričko.
  • Ako dobrovoľník máš voľný vstup nielen na event, pri ktorom pomáhaš (v čase, keď nebudeme potrebovať Tvoju pomoc), ale aj ku všetkým eventom v daný deň.

Prosíme ťa o zodpovednosť, aby sme vedeli, že keď už vyplníš formulár, môžeme s Tebou určite rátať a neprídeš iba z veľmi vážnych dôvodov. Nezodpovedný prístup nám veľmi sťažuje robotu a ohrozuje priebeh festivalu. Ak by nastal prípad, že sa festivalu nebudeš môcť zúčastniť, kontaktuj nás aspoň dva dni vopred, (ak to bude možné).
Vyplnením tohto dotazníka súhlasíš so spracovaním a uchovaním Tvojich osobných údajov pre potreby KHD a SLH. 
Ak by si mal/a akékoľvek otázky, neváhaj nás kontaktovať na: v.hovanova1405@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno a priezvisko *
Telefónne číslo *
Kedy môžeš pomôcť? (Môžeš označiť viacero možností.) *
Required
Čo by ti najviac sedelo? (Budeme sa snažiť, aby každý robil to, v čom sa cíti najlepšie, ale je možné, že bude treba flexibilne pomôcť aj s niečím ďalším.)
Veľkosť trička: *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Spoločenstvo Ladislava Hanusa. Report Abuse